Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti hogyan vállaltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan vállaltátok fel mások előtt, hogy a saját nemetekhez (is? ) vonzódtok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és már jó ideje elég bizonytalan a szexuális érdeklődésemet illetően. Sajnos senkit sem ismerek, aki hasonló helyzetben lenne, akivel beszélni lehetne erről.

2019. febr. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is eléggé bizonytalan vagyok ebbe a témába. (Valószínűleg biromantikus leszbikus vagyok)

Anyukám és a lejobb barátnőm tudják csak. Nekik is nehezen mondtam el, anyukámnak nem is akartam elmondani, csak véletlenül elszóltam magam...

Annyit tudok mondani, hogy majd abból fogod látni, ha valakivel járni fogsz és majd kialakul.

2019. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak mondom el akivel egyáltalán szóba kerül maga a szex téma, és akkor sem színt vallok, csak nem kerülöm ki, nem tagadom le, úgy beszélek róla mint ami teljesen természetes, mert számomra az. Nem valami titok amit fel kell vállalnom. Olyan ez mintha egy nő azt kérdezné mikor illik beszámolni róla hogy már nem szűz. Semmikor. Ahol és amikor ilyen mélységben felmerül a téma, ott meg lehet mondani, hogy igen Béla jó pasi de nekem Barbi is bejön.
2019. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A családom előtt még nem vállaltam fel magam (csak a bátyám előtt,aki maga kérdezett rá,és támogat a mai napig),de a suliban mindenki tudja rólam.Úgy volt,hogy első nap bementem,és az új osztálytársaim megkérdezték,hogy van-e barátom.Erre annyit feleltem,hogy ,,nem,mert barátnőm van".Kicsit meglepődtek,egy darabig kérdezgettek az orientációmról és az életemről,de mindenki nyitott,elfogadó volt.Egy-két hét után teljesen természetesen vették,nem voltam sosem megkülönböztetve.Mikor padlón vagyok egy-egy veszekedés után a barátnőmmel,az osztálytársaim szoktak megvigasztalni - pedig heteró az összes.

18/bi/l

2019. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem sok mindenkinek mondtam el, csak annak, akiben megbízok. Ha gondolod, írhatsz, szívesen beszélgetek veled.

21/L

2019. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rólam mindenki tudja, aki fontos. Anyukám, apukám, barátaim (közeli) keresztanyukámék.
2019. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexuális vagyok, de sokáig nem voltam benne biztos, hogy képes lennék-e egy nővel párkapcsolatot létesíteni, vagy ez csak kósza fantázia, kíváncsiság. Addig amíg nem voltam ebben biztos, meg csak a fejemben volt a dolog addig nem említettem senkinek sem. Aztán megismerkedtem egy lánnyal aki teljesen elcsavarta a fejemet. Úgy hozta a sors, hogy ő is biszexuális, de eleinte féltünk egymásnak ezt bevallani, szóval én sem tudtam róla meg ő sem rólam. Nagyon jó barátnők lettünk ő is megismerkedett az én baráti társaságommal én is az övével, utána mikor már tiszta volt, hogy egymást akarjuk és ezt megbeszéltük összejöttünk. Az természetes volt, hogy a barátainknak szólunk erről, mert nem akartunk ebben titkolózni, meg mondjuk visszafogni magunkat, hogy nem adhatunk egymásnak puszit nyilvánosan vagy ilyesmi. A szüleink és a család viszont nem tudja még, mert még nem mertük nekik elmondani, félünk a reakciótól.
2019. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!