Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rosszlányokon belemenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon belemenne a csaj, hogy csak kinyaljam és ujjazzam?

Figyelt kérdés
Mást nem akarok
2019. febr. 17. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Bármit megtehet vele, itt az a kérdés hogy van gusztusos egy r.ibancot kinyalni???
2019. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan akadnak kúltrált lányok is. De azért védekezés nélkül szerintem is necces a dolog. Nyalni se szerintem, újjazni még csak csak, de én nem nyalnám az biztos, ha előttem már 500 férfi átment rajta az elmúlt 3 évben...
2019. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha vastag a bukszád,határ a csillagos ėg.
2019. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Fene a gusztusod

Ilyenre inkább egy egyéjszakás lány mint egy ri banc

2019. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ki van pipálva az adatlapjukon a kölcsönös francia és az ujjazás, akkor igen, ha nincs akkor nem. Egyébként az ujjazás elég kevés prostinál van kipipálva, nem tudom miért nem szeretik. Te nő vagy kérdező, hogy a leszbi kategóriába írtál? Az is meg van adva az adatlapjukon, hogy fogadnak e nőket.
2019. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze
2019. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Ők csak a szexet vállalják.

2019. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bozsikrisz ***** válasza:
Miért nem keresel itt egy lányt? Elég sokan vágynak erre és legalább megspórolnád a pénzt.
2019. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán felszedsz ilyesmire neten csajt. Legfeljebb utazni kell érte egy keveset. Ne legyél már ekkora mamlasz.
2019. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Nehogymár prostiknak a pináját akard nyalni, undorító, szrinted hány fa.sz van benne naponta?
2019. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!