Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon tetszik nekem, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő is Az e?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban, aki nagyon megtetszett nekem személyiségre és külsőre is. Csak szünetekben találkozunk, mert az osztálytársa a legjobb barátnőm, így odakeveredek én is. Beszéltem már vele sokat, nevetgéltünk is már, de nem olyan közvetlen azért. Nagyon lányos lány, de nem volt még barátja és nem is igazán beszél a fiúkról. Nem tudom mit tegyek, hogy rájöjjek, hogy ő is a lányokat szereti e. Én még idegenek előtt nem szeretném felvállalni magam, ezért nem is akarok feltűnősködni körülötte, ha mégsem lenne az. Az éven végez és már nem is fogunk találkozni többet. Mit tegyek? 20L

2019. febr. 26. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Valahogy rá kell vedd, hogy beszélgessetek a meleg lányokról és figyelni a reakcióit és a véleményét. Mindenféleképp el kell érned, hogy kettesben maradj vele, hogy nyugodtan tudjatok erről beszélni. Lehet ez egy séta a parkban vagy valami más program kettesben, mondjuk csináltok együtt képeket, hülyéskedtek. 21L
2019. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!