Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet végleg elcsábítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet végleg elcsábítani egy olyan nőt, aki habár vonzódik hozzám, de. Nem akar mégsem tőlem semmit, mert nem tudja elfogadni a tényt, hogy vonzódik hozzám és nem teljesen heteró, mint hitte?!

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolultan fogalmaztam meg,bocs,de mindent bele akartam süríteni a fő kérdésbe. :D
2019. márc. 2. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először segíts neki elfogadni magát valahogy. Ülj le vele beszélgetni, mondd el a véleményedet és az érveidet neki, hogy ez miért nem baj. Így előbb utóbb megszokja a helyzetet és rájön, hogy nincs ezzel gond.

Persze kezdheted a csábítós módszerrel is de szerintem jobb ha előbb valamilyen szinten megbarátkozik magával különben szégyellni fogja magát, legalábbis egy ideig ha bármi is történik köztetek, ami nem egy kellemes érzés egy kapcsolat kezdetén.

2019. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csábítás helyett legyél ott neki mikor szüksége van rád, és hagyj teret neki mikor túl sok neki a szitu.

Nagyon nehéz élethelyzetben van most, leginkább azon múlik mikor jöttök össze, hogy mikor fogadja el önmagát.

2019. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy vonzódik hozzád, ha maga előtt sem fogadja el..??
2019. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4:Metakommunikációs jelek.Fenék paskolás,hosszú ölelkezések,nyakra adott puszi stb.

És még,ha korombeli lenne,tehát olyan 28 év körüli,akkor el is hinném,hogy lehet "poén",de ennél idősebb sokkal,és nem is nevetett soha?amikor ezeket csinálta.

2019. márc. 3. 09:25
 6/6 A kérdező kommentje:
soha,amikor*
2019. márc. 3. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!