Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyedülàlló nők, ti is el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülàlló nők, ti is el szoktatok keseredni amikor a "nektek milyen lány jön be" jellegű kérdéseket olvassátok?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amikor leírják, hogy legyen "x" magas, "y" kiló, igényes, ápolt, jól öltözött, kultúrált, okos, művelt, szép, nőies, aktív/sportos,legyen motivált és magabiztos, ne legyen biszex vagy mentális beteg, és lehet foltyatni a sort a végtelenségig...

Tudom, hogy senkinek sem egy csúnya, büdös skizofrén csöves az ideálja és sokak igénye rugalmas, de annyira fáj, hogy a felsorolt követelmények 95%-ának nem felelek meg - tudom, hogy egyedül fogom leélni az életem.

Más is van ezzel így?Hogy élitek meg ezt?



2019. márc. 8. 05:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért? Milyen vagy?
2019. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Biszex vagyok, buta, a stílusom eléggé "elvont/laza" (nem férfias és nem nőies és nem sminkelek), a 160 cm-ert se éri el a testhosszom, a fejem meg olyan mintha Yodát és Goofyt keresztezték volna.


De nem mindenki olyan mint én, arra irányult a kérdésem, hogy hogyan birkóznak meg mások ezzel a rossz érzéssel (azon kívül, hogy próbálnak változtatni és remélik a legjobbat).

2019. márc. 8. 06:42
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

De jó a humorod!


Ez is egy szexi tulajdonság

2019. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor,hanem egy csomó kérdés láttán ebben a kategóriában...

A szerelmi és szexuális életem olyan,akár egy 13 éves kislányé...pfffff. :'D

23nő

2019. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán zavar, hogy esetleg nem felelek meg olyan emberek minden elvarasanak, akiket nem is ismerek, és akikkel valszeg sosem fogok találkozni.

Ráadásul nem is egyezik sokszor az ember ideálja azzal, hogy kivel lenne hajlandó ténylegesen összejönni. Ha a valo életben ismerkedsz valakivel akkor hajlamosabb vagy elnézni a hibáit, mint ha fejből írod le, hogy milyen külső/belső tulajdonságok tetszenek a legjobban.

2019. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező nekem pont esetem vagy. :D :)


De amúgy engem sem érdekelnek ezek a kérdések, nagyon sok mindenki hoolywoodi sztárokat keres, akik amúgy reggel ugyanúgy néznek ki mint mi.


Az emberek többségének persze van ideálja de a szerelem ennél sokkal bonyolultabb. :)

2019. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azon töprengek, hogy van e olyan leírás egy nőről (beleértve Goofy-Yoda szerelemgyerekét is), amire itt a GYK-n nem közli legalább egy fél tucat pasi, hogy pont az esete 😀



(Félreértés ne essen, ez alapján még szerintem is lehet vonzó a kérdező, de azért ennyiből még nem jelenteném ki, hogy pont az esetem)

2019. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

#4: egy tanár ismerősöm szerint a mai tinik vagy álmodoznak valami rózsaszín világról, vagy kb olyan a szexuális életük, mint egy hardcore felnőtt film...


Esetedben akkor melyik? 😀

2019. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elkeseredesen mar tul vagyok :D

De almodozni lehet :D

Nekem a sotet haj ( fekete, barna) a zsanerem. Vilagos bor. Noiesebb kategoria jon be. Apolt, vicces, empatikus legyen. Persze, mind ez alom :D beletorodtem az egyedulletbe. Nyilvan oka van, hogy nem sikerult. Eleg zarkozott voltam/vagyok

2019. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem nagy elvárás hogy valaki ápolt legyen és ne teljesen sík hülye...


A többi dolog meg nyilván csak ideális lenne, de közel sem feltétel.

Pl nekem a fekete haj és a szemüveg az ideálom, de a mostani barátnőm szőke és nem szemüveges - na bumm.

Sőt, a barátnőm úgymond semennyire se hasonlít a régebben leírt ideálomhoz, mégis borzasztóan szeretem és kívánom, számomra ő a leggyönyörűbb és legszexibb nő a világon.


Amikor meg valaki azt írja, hogy legyen az illető sportos, gondolom nem szeretné, hogy lusta/elhízott (kivétel: betegségek) legyen a párja.

Bár most is azt mondom, a szép belső megszépíti a nem túl mutató külsőt.


Igazából lényegében mind ugyan azt szeretnénk: hogy megértsen a másik, hogy viszont szeressen, hogy hűséges legyen és szimpatikus (persze az más kérdés, hogy a szimpátia sokszor nagyon random tud lenni).

Minden más csak extra. 🤷🏻

2019. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!