Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyedülàlló nők, ti is el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülàlló nők, ti is el szoktatok keseredni amikor a "nektek milyen lány jön be" jellegű kérdéseket olvassátok?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amikor leírják, hogy legyen "x" magas, "y" kiló, igényes, ápolt, jól öltözött, kultúrált, okos, művelt, szép, nőies, aktív/sportos,legyen motivált és magabiztos, ne legyen biszex vagy mentális beteg, és lehet foltyatni a sort a végtelenségig...

Tudom, hogy senkinek sem egy csúnya, büdös skizofrén csöves az ideálja és sokak igénye rugalmas, de annyira fáj, hogy a felsorolt követelmények 95%-ának nem felelek meg - tudom, hogy egyedül fogom leélni az életem.

Más is van ezzel így?Hogy élitek meg ezt?



2019. márc. 8. 05:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja és még valami:


Az, hogy szerinted nem vagy szép, nem jelenti azt, hogy más szerint se vagy az.

A legtöbb lánynak rossz az önbecsülése és sokkal csúnyábbnak látja magát, mint amilyen igazából.

2019. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem keseredem el . Ide egyébként is olyan férfiak írogatnak,akik p.nát akkor láttak utoljára,amikor megszülettek és hátrafordultak :D

A szépség egyébként is relatív ,ha csak ennyi a bajod,hogy "csúnya" vagy,vagy nem vagy modell alkat ,akkor találhatsz párt.

Ha valami más problémád is van ,főleg mentálisan,az már keményebb dió.

A kérdésed másik felével én is így vagyok,egyedül fogom leélni valószínüleg az életem,de már túltettem magam rajta ,kb 90%ban . Próbálok olyan dolgokat csinálni,amiket élvezek, van több hobbim is,kitűztem célokat is,és így egész jól elboldogulok. Egyedül a szexhiány keseríti a hétköznapjaimat ,sajnos ez nem gondolom,hogy el fog múlni valaha,ha ennyi év alatt nem tette . Én autista vagyok, élőben szóba sem állnak velem férfiak, nem tudok flörtölni ,jeleket adni . Meg furcsa az egész megjelenésem ,annak ellenére,hogy én pl. szépnek tartom külsőre magamat . Ennek ellenére senki nem fog így elfogadni sem belémszeretni . Nem sajnáltatni akarom magam, kibékültem ezzel ,megváltozni nem tudok ,de ha objektíven nézem sajnos ez az oka,annak,hogy egyedül vagyok .

Szerintem te még ne add fel,jófejnek és normálisnak tűnsz ebből a pár sorból is,biztosan találsz párt .Mióta vagy egyedül?

2019. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elszoktam tűnődni azon, hogy nincs senkim és emiatt néha rossz a kedvem, de aztán hamar ráeszmélek, hogy még nagyon fiatal vagyok. Sokat változik még a külsőm, a felfogásom ezekhez a dolgokhoz, majd eljön az én időm is.
2019. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12# pechemre nem volt még komoly párkapcsolatom, a mentális problémáimat következő hónapban vizsgáltatom ki (szóval ha van is akkor nem diagnosztizált).


Amúgy ne értsetek félre, nem mások elvárásaival van a baj (azt hittem lejön a kérdés leírásából). Hanem tudom, hogy a legegyszerűbb és legalapabb elvárasoknak sem felelek meg: totál alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra. Így a 30hoz közel meg már kezd hiányozni hogy reggel másnak is csináljak egy alig ehető palacsintàt (meg ugye az egyéb dolgok is).

2019. márc. 8. 22:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz palacsintát, bármikor teljesítem 3 kívánságod
2019. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!