Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rég óta tetszik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rég óta tetszik a legjobb barátnőm hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szóval egy nálam kicsit alacsonyabb lányról van szó. A legjobb barátnőm és régóta tetszik (január 7.) és mintha az utóbbi időben elkezdett volna köztünk lenni ami kicsit több mint barátság, és az a lényeg hogy én úgy gondoltam hogy pénteken mondom el neki hogy hétvégén mind ketten tudjuk gondolkozni a dolgon de egyszerűen lényegretörően vagy érzelmesebben mondgyam el neki?

2019. márc. 9. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Lényegretörően mondgyad neki
2019. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit többet is elárulhattál volna... Azt például tudja, hogy leszbikus vagy? Ő leszbikus? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor mondjuk lehet lényegre törőbben fogalmazni, de ha egyik sem, akkor azért erős lenne rögtön azzal kezdeni, hogy járni szeretnél vele.
2019. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Bocsi, hogy ilyen későn íro a válaszomat, de szerintem figyeld meg, hogy leszbikus hajlama van e. Aztán mond el neki vagy kérdezz rá és, ha igen akkor mond el neki, ahogy jónak érzed. Egyépként környezettől függ, hogy érzelmesen vagy lényegre törően mond el neki.
2020. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!