Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 1 éve ismerem, az előző tanévben egy osztályba jártunk, és én nagyon megszerettem. Lehet, hogy ő is így viszonyul hozzám, néha ad olyan jelzéseket, mintha ő is így érezne irántam. Viszont van, hogy teljesen elhidegül tőlem. (100%, hogy ő nem sejt semmit erről az egészről, sem senki más, most beszélek erről először).

Nem tudom mi tévő legyek.



2018. ápr. 2. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen jeleket küld?
2018. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen jeleket küld? Fontos lenne, hogy leírd ezt, mert vannak pl lányok, akik semmi hátsó szándék nélkül viselkednek "félreérthetően", mert ők alapból ilyenek és nem direkt csinálják ezt.


Amúgy szerintem beszélj vele általánosságban a melegségről úgy, hogy valahogy témába hozod. pl beszélj neki egy celebről/ vagy akárkiről, hogy most tudtad meg, hogy meleg és hogy ő ezt tudta-e , mi a véleménye? Esetleg valamilyen sorozatot felhozol neki, amiben a főszereplő meleg, és megkérdezed, hogy ismeri-e a sorozatot, ha nem, akkor beszélj a sorozatról( elmeséled a történetét) és hozzáteszed, hogy xy karekter meleg amúgy.

És így majd, ahogy reagál kiderül, hogy alapjáraton, hogy áll a meleg témához, majd később idővel, megkérdeheted, hogy neki amúgy nem-e tetszett e már lány.


Remélem tudtam segíteni azért! :)

2018. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Hát pl: hogy szeretne mellettem felébredni, mellettem aludni. Én ezt "jelnek" veszem, de lehet, hogy nem az.
2018. ápr. 3. 17:51
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 16 évesek vagyunk mindketten.
2018. ápr. 3. 17:51
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm a segítséget,feljebb leírtam a jeleket :)

Pont tegnap beszéltem vele egy híresebb emberről, aki leszbikus, és mondta, hogy nem is tudná őt elképzelni egy pasival, mert vannak akik így tökéletesek egymásnak ;)

Én őszintén ezt is egy jelnek veszem.

2018. ápr. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!