Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek egy tomboy/butch...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy tomboy/butch lány hogyan tud vonzó lenni?

Figyelt kérdés
A kérdésem arról szólna, hogy egy nőies lány a szex előtt esetleg felvesz egy szexi harisnyát, vagy valami szexi fehérneműt,de egy fiúsabb lány hogyan készül a szexre esetleg ruhákkal?
2019. márc. 17. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ok ugy jok ahogyan vannak :)
2019. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szamomra nem vonzoak:D akarmit vehetnek fel :D
2019. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem pl.az izgat, ha a partneremet terepmintás cuccban látom, vagy egy kockás ingben, de lehetne ez akár rendőr vagy orvos ruha is. Egyébként meg igen, úgy jók ahogy vannak.
2019. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Csak legyszi tobbi tomboy kerlek szepen titeket terepmintas polot ne vegyetek fel terepmintas gatyaval, plane ha nem is egyezo mintak. :D Ha katona cucc es egybeillo akkor oke tenyleg de amugy terepmintas gatya feher/fekete/szurke polo vagy triko vagy farmer melle terepmintas polo. :D Tul sok fius lanyt es fiut lattam ilyen ilzesficammal.

Amugy az elegans zako, melleny, nyakkendo kombo nagyon kiraly es az utobbi cucc az eleg jo jatek is. :D Nalam ezt imadtak.

Ja es ne 2-3 merettel nagyobb ruhak, ha nagyon muszaj akkor szabo, de ebayen a kinai meretek azok eleg kicsik es patentosak a kisebb meretu tomboy lanyokon is. :D Tessen mindenki igenyes lenni ennyire. :D

2019. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a férfi ruhák titka az hogy a szabás a lényeg.

Vasald ki, kombonáld okosan és tudd hogy mi illik rád. Sok csaj azt hiszi ha felvesz egy inget az már jó...tudni kell hogyan tűrd be, hogyan hajtsd fel.


Valami unisex parfüm? Esetleg kombináld, pl nőies illat és fiús ruha?


Alsóneműt meg lehet kapni minden félét...fiús boyshort, sportmelltartók. Csipkés nőiesebb. Keverheted is.

2019. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy fiús lányon ellentmondásos lenne, ha mondjuk hétköznapokon férfi ruhát hord, férfi illata van és hogy meglepjen, felvenne egy csinos bodyt pl.


Ha már szexi/vonzó akar lenni, akkor inkább vegyen fel egy új alsóneműt (attól függően ugye mit hord...boxert, bugyit vagy akármit) és egy inget, amit nem gombol be, így látszik a hasa és a cicije. :) mert bár ugye fiús, cicije neki is van.

2019. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

fiu ruha mellett en a legedesebb leglanyosabb illatokat fujkodom magamra :D mert szeretem :) nem feltetlen hasznal ferfi illatot fius lany ^^

amugymeg tanga mehet az olyan cucc ala is parszor :D

2019. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy ing a legszexibb :)
2019. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akartam általánosítani, hogy az illata mindegyikőtöknek férfias, csak én többnyire olyant ismerek, aki férfikozmetikumokat használ. :)
2019. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ing mondjuk tényleg nagyon szexi... De nem is tudom, mindenhogy odáig vagyok értük :D
2020. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!