Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek miből tudhatom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből tudhatom, hogy leszbikus vagy biszexuális vagyok? Mik a, , jelek"?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok (20 alatt/L) de nem nagyon tudom, hogy melyik nemhez vonzódok. Valamennyire érdekelnek a fiúk de jobban el tudom képzelni az életemet egy lánnyal. Nincs leszbikus vagy biszex ismerősöm ezért a környezetemben nem tudok senikél érdeklődni.

A válaszokat előre is köszönöm!


2019. márc. 29. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. :)
2019. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az érzés belülről fakad. Születéskor már eldőlt, csak figyelni kell a jelekre.

Ha te nem tudod, még senkid nem volt, mi biztosan tudni fogjuk kit akarsz magadnak. Jancsit e vagy Juliskát.

2019. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én anno a saját testemmel ismerkedtem. Kinyaltam magam, tudni kell hogy nagyon hajlékony vagyok. Nagyon megtetszett így a nyalás, más lányt is szerettem volna így kielégíteni illetve ha nekem nyalják.
2019. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elso h sajat testeden fogod erezni hogy melyik nem az ami a legtobb erzest hozza ki beloled :) ha idoszakos h egyik alkalommal a fiuk masik alkalommal a lanyok akkor valoszinu hogy bi vagy

A masik legjobb modszer ha kiprobalod :)

21/L

2019. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legelvitathatlanabb jel az, hogy egyáltalán felmerül benned a kérdés, hogy az vagy-e.

Idézlek: jobban el tudom képzelni az életemet egy lánnyal.

Ezekután nem tudom miért a kérdés

2019. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard magad felcimkezni, majd idovel eldol, ahogy tobb tapasztalatod lesz. :)
2019. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat sokat segítettetek es ezek szerint valoszinu hogy bi.vagyok. Esetleg tudtok meg vmit ajanlani vagy tanacsolni???
2019. márc. 30. 19:45
 8/11 anonim válasza:
Ha szerelmes leszel egy heteró lányba nem fog leszbikus lenni ha tényleg heteró ezért gyorsan ki kell belőle szeretni néha könnyű néha nehéz
2019. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele mint a kérdező. Nagyon izgat a dolog milyen lehet egy lánnyal,de a környezetemben nincs olyan akivel ezt kipróbálhatnám🙄

19/L/bi

2019. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én nagyon sokáig azért tartottam magam biszexnek, mert attól függetlenül, hogy határozottan a lányokat preferáltam, nem taszítottak a fiúk sem. Gyakorlatilag vonzódásnak véltem az undor hiányát. Úgy gondoltam, hogy, noha igazán boldog csak nővel volnék, tulajdonképpen elviselnék egy férfit is, ha muszáj volna. Azt hiszem, ennek gyanúsnak kellett volna lennie, de én megbarátkoztam a gondolattal.

Számomra csak akkor vált tisztává ez az egész, amikor elképzeltem ezt a helyzetet a jövendőbeli férjem szemszögéből. Rájöttem, hogy én soha nem akarnám, hogy az ember, akivel leélem majd az életem, ne tudjon mellettem 100%-osan boldog lenni, bármennyire törjem is magam. És arra, hogy senki sem érdemli azt, hogy valaki azért rabolja az idejét, mert valótlan dolgokkal áltatja magát. Arra jutottam, hogy továbbra is lesznek fiú és lány barátaim is, továbbra is szeretni fogom őket emberként, de én leszbikus vagyok és párkapcsolatot csak lánnyal szeretnék.


Igazából csak azt akartam kifejezni ezzel a pár sorral, hogy nagyon sokat segíthet az, ha más perspektívából vizsgálod a helyzeted.


Csak, hogy erre a részre is válaszoljak: számomra például annak kellett volna intő jelként szolgálnia, hogy egy heteró párt látva nem éreztem semmit, egy lány-lány pár láttán meg teljesen elolvadtam. Azt gondoltam, cukik.


Igazából ennyivel tudnék segíteni. Remélem eme írás picit előrébb visz a gondolkodásban. :) 19L

2019. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!