Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusokat mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rtaerzkuwsukt kérdése:

A leszbikusokat mennyire zavarja, hogy nem lehet saját gyermekük?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Zavarja őket.
2019. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Páromat zavarja, engem kevésbé, nekem sosem volt fontos hogy saját gyerekem legyen. Sőt az sem igazából, hogy gyerekem legyen. Imádom a piciket, de úgy voltam vele, hogy ha eljutok oda az életembe szeretnék, ha nem úgy alakulnak a dolgok akkor meg nem lesz. A mostani párommal tervezzük a babát, mi a "standard" megoldást választottuk, két gyereket szeretnénk majd, ugyanattól a donortól, az egyiket én szülöm meg a másikat ő, így legalább féltesók lesznek.
2019. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze jó lenne, ha lehetne közös gyerekem a barátnőmmel, szép gondolat. De igazából nem zavar, hogy nem lehet. Amikor anno rájöttem, hogy leszbikus vagyok, egyáltalán nem is akartam gyereket, meg a tinédzser éveim alatt sem, szóval sosem volt bennem az a gondolat, hogy nekem egyszer egyáltalán gyerekem lesz, nemhogy még ráadásul saját. Kb 20 éves korom körül kezdtem el fontolgatni, hogy hát egy nap a szüleim meghalnak, nem lesz örökké velem a családom stb, így saját családot kellene majd alapítanom, és azóta is persze tudom, hogy ez csak spermadonor vagy örökbefogadás útján lesz. Szóval igazából ezért nem zavar, 13 éve tudom, hogy leszbikus vagyok tehát hozzá vagyok szokva a gondolathoz, hogy nem tudok egy nővel gyereket csinálni már 12 éves korom óta, így számomra ez nem zavaró dolog.


Egyébként számomra nem fontos az, hogy vérszerinti gyerekem legyen és ha lesz gyerekem, akkor is csak úgy lenne, ha a barátnőm szülné meg, nem én - idegennek érzem a dolgot, nem anyaként képzelem el magam, hanem szülőként, úgy hogy a barátnőm szülné meg a gyereket és ő gondozná míg én lennék az 'apa' szerepében... nyilván nem apának hívna meg nem az apja lennék, de értitek. :D

2019. jún. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a kommented magában foglalja,hogy nálad több probléma is van:"...hogy más férfi spermáját issza meg,..."

Nos kapcsold kia gépet és olvasd a biosz könyvet,rádfér.

2021. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!