Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Mi volt eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Mi volt eddig a legfurcsább kérdés/beszólás amit kaptatok a leszbikusságotokkal kapcsolatban? Hogy reagáltátok le?

Figyelt kérdés
Nekem nemrégiben volt,hogy beszélgettem egy srác haverommal,és szóba került a hetero szex,és erre benyögi,hogy "akkor végre elvesztenéd a szüzességed" én meg csak így néztem rá,hogy mi??? (voltam már nővel egy párszor)
2019. ápr. 20. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát utcán párszor cigányok utánam kiabálnak, hogy b..i vagyok... de szerintem fiúnak néznek azért mondják rám. Erre őszintén nem is merek reagálni, mert addig csak megverni akarnak és lehet az a jobb.

Az az általános ha férfiakkal dumálok pl. kocsmázáskor, hogy nem vágják milyen illetlen kérdés, hogy pasival voltam-e meg az, hogy nem voltam a megfelelő fiúval... de ezt mindig csak ilyen kis nyomik tolják el, normális férfi általában leszarja, de néha kapom azt, hogy hát kár, hogy nem lehet semmi, mert bejövök neki. De ezzel pl. semmi baj, mert ha illedelmesen lenyom ilyet az még jól is esik, én is mondok hetero lányoknak is ilyesmit néha. :) Akkor gáz amikor ilyen kis nyomi bunkó ötödjére jön már azzal, hogy pasival biztosan nem... csak mert beszél végre valaki vele... mert amúgy mindenkivel szoktam, mert szeretek, ilyen vagyok. :D Volt egy estémen egy gyökér is egyszer, aki végig azt pofázta, hogy a legutóbbi leszbi csaj az ágyában kötött ki... és hogy majd velem is az lesz... taxit hívtam neki, mikor kiderült, hogy kéne csak, hogy végre megszabaduljak tőle aztán akkor kérdezte, hogy most mit csinálnék, ha lesmárolna, mire mondtam, hogy valószínű, hogy tökön rúgnám meg ahol tudom megütném... szerencsére nem tette meg. x) Amúgy az a baj sok a divat leszbi és sokszor emiatt jogosan nézik a valódi leszbikusokat is kihívásnak. Mondjuk aki divatból kamuzza magát annak az eleve könnyen kapható, szóval... XD

Szóval sosem szabad elfelejteni, hogyha jól megdug minket egy férfi a varázspéniszével, akkor majd kigyógyulunk és hirtelen heterok leszünk. ^^ Még jó, hogy ennyi önfeláldozó férfi van, aki segíteni akar nekünk, nem is tudom milyen életem lehetne nélkülük... :D

2019. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az én szemléletmódom a szüzesség elvesztésével kapcsolatban az, hogy onnantól nem számít valaki az én szememben szűznek, ha már volt szexuális együttléte valakivel. Így az én szememben már nem vagy szűz, hiszen oké, hogy farok nem járt benned, de attól lánnyal már szexeltél és így már nem vagy az. De sok embernek az a véleménye, hogy onnantól nem szűz egy lány, ha volt már benne farok. Nyílván ezt leginkább a heterok gondolják így.
2019. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Hogy lehet jobb mintha sraccal csinalnam? Hat nem tudom, nincs osszehasonlitasi alapom igy nem is tudtam valaszolni 😂


19l

2019. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A leszbikusok, melegek stb is ugyanolyan emberek, mint bárki más.
2019. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Kedvencem:

"Próbáld ki egy fiúval és hetero leszel."

Imádom

Olyan hülyék szegények.. Mint egy kád lepke

2019. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl mikor jöttél rá hogy leszbikus vagy... könyörgöm ez nem egy találós kérdés 14évesen hogy az vagyok-e vagy sem... ezt az ember érzi.

De én erre azt szoktam vissza kérdezni : miért ,te mikor jöttél rá hogy hetero vagy?

2019. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"A leszbikusok is menstruálnak? Minek?" - kérdezte tőlem egy meleg fiú.:D annyira emlékszem, hogy nagyon ledöbbentem.:D
2019. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Én tuti visszkérdeztem volna, hogy "a meleg srácok is ejakulálnak? De minek?" :D
2019. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés volt, hanem kijelentés, mondjuk akkoriban nagyon rosszul esett, ma már csak nevetek rajta.


Egyik idősebb női ismerősömmel beszélgettünk és épp nem voltunk józanul, szóval kicsúszott belőlem, hogy leszbikus vagyok. És erre rávágta, hogy inkább hátrébb lép egy pár lépést. Feljebb húzta a felsőjét és elköszönni sem volt hajlandó.


Na most megjegyezném, egy igazán kemény korkülönbség van közöttünk és ha tetszenénk egymásnak SEM tudnánk semmit kezdeni, de soha nem közeledtem felé, szerintem ölelés sem volt még köztünk, talán utoljára, amikor nyolc éves voltam, de hát basszus, olyankor az ember nem gondol ilyesmire.

márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!