Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Van valami különleges/furcsa dolog amit szerettek szexuális téren?

Figyelt kérdés

Amin esetleg a párotok is meglepődött/meglepődne már


Szándékosan nem használtam a fétish szót,mert őszintén szólva semmi pozitív nem jut róla eszembe


2019. máj. 2. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
ha nyilvános helyen történő szex annak számít, akkor igen, egyébként meg semmi extra :D
2019. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Pedig használhatnád,mondjuk teljesen rossz lenne mert:"Bálvány, mindenek fölött álló tárgy; a test valamely részével érintkező tárgy okozta kóros nemi vágy."


Naszóval legyen rajtunk magassarkú...az elején,nem kell végig,de lehet.

Nem fétis mert nem létszükséglet,nem vagyunk ráizgulva,csak tetszik.

2019. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez fètisnek számít,akkor szeretem ha a párommal kiöltözünk,ès abban kènyeztetjük egymást!:) Tudom,kicsit furcsa...
2019. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!