Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 7éve együtt vagyunk de megtört...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7éve együtt vagyunk de megtört a bizalom közöttünk mert flörtölt a kolleganőjével 4 alkalommal buktak le, hogyan építsek ezek után bizalmat felé? 22ll

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalon jöttetek össze. Sajnos ez várható.
2019. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj hogy a tizenéves kor arra való, hogy kísérletezz, hogy élj, hogy mindent kipróbálj. Nem mondom hogy jó dolog amit tett, de nem vonhatod felelősségre. Fiatalok vagytok, természetes dolog hogy kísérletezni próbál....

Szerintem egy kis szünet most jót tenne nektek. Hogy elgondolkodjatok milyen lenne a másik nélkül, és hogy kicsit kiéljétek magatokat. Sokszor ilyen esetben úgy is az a vége hogy rájöttök hogy hiányozna a másik és inkább visszaszaladtok hozzá.

De van, hogy rájöttök, mégse vagytok egymáshoz illőek. Ezt le kell tesztelni.

Szerintem szüneteljetek...

2019. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt a szünet dolgot mondtam neki, de azt mondja fél hogy elhagyom. Hogyan bízzak benne ezek után?
2019. márc. 18. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Amugy egy flortben mi olyan szornyu? :O Marmint nekem pl. a viselkedesem alapban sokszor annak tekintheto vadidegen ferfiakkal is, pedig nem szanom annak. Meg leszbikus is vagyok. Mondjuk voltak ebbol vitaim is meg emiatt mar tokeletesen alkalmatlannak is erzem magam kapcsolatra.

Mondjuk csaltak mar meg es ha folyamat szandekosan nyomja es ugyanazzal akkor lehet abbol az lenne... szunet az altalaban a veget jelenti amugy a dolgoknak. Egyebkent ne adj neki eselyt meg semmit, ha ezenet a serelmeket nem tudod elengedni, ugyanis akkor ha o maskent gondolna, te asnad ala az egeszet.

A bizalmat egyebkent nem szoktak kierdemelni. Adsz aztan vagy megszivod vagy nem, en ilyen esetben adtam, teljes korut, de megcsalt az illeto. Viszont nem banom, mert mindent megtettem. Esetleg egy olyat megejthetnel neki, hogy a huseg az nem egy erzes, hanem egy dontes. Ez mindenkit elgondolkodtatott eddig, akivel beszeltem. :)

2019. márc. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

a hetedik év mindig a legnehezebb, akkor van a legtöbb szakítás, mert itt tudatosul az emberben, hogy ő egy nagyon komoly kapcsolatban van és vagy menekül vagy örökre itt marad. Olvass utána.

Sokszor nem azért flörtöl ilyenkor az ember, mert csalni akar, hanem csak mint egy tinédzser, tombolni, határt feszegetni akar. Néha ez egy segélykiáltás, hogy te vedd észre, hogy ő bizonytalan a kapcsolatban és segíts neki.

2019. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én a párommal 3 éve vagyok együtt. Teljesen tökéletes volt minden, meddig megnem ismert egy 'barátot', aki énekes és én személyesen is ismertem előtte. Számtalanszor összevesztünk már emiatt, de a végkifejlet mindig az volt, hogy nem volt hajlandó változtatni ezen. Engem az őrületbe kergetett vele, amikor minden új posztja alatt láttam a szívezését. De úgydöntöttem nem fog érdekelni, ő döntése kikkel beszélget, hogyan, milyen formában. Ismerkedjen, barátkozzon, egy idő után úgyis rájön kit veszített. Ezt a tanácsot ajánlom neked is, hagyd kicsit magára, ha látja, hogy téged ez már nem zavar lehet, annyiban is marad ez a dolog közöttük. Ha állandóan faggatod, annál nagyobb kedve lesz flörtölgetni másokkal.
2019. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek
2019. márc. 20. 01:47
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Annyi az eszed mint 15 évesen...
2019. márc. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!