Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Belemennél egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél egy olyan kapcsolatba ami valószínűleg jó ideig aszexuális jellgű marad?

Figyelt kérdés

Igen, teljesen biztos bagyok benne, hogy leszbikus vagyok mióta az eszem tudom. Volt már 2 hosszabb kapcsolatom, mindkét lányt nagyon szerettem és a szexuális életünk is egészséges volt. Viszont idén lesz 3 éve, hogy megerőszakoltak...És azóta egyszerűen irtózom a szexualitástól, minden szinten... Maguktól a nőktől és a női testtől természetesen nem, és most is szerelmes vagyok egy nőbe. Vágyom is a szerelemre, gyengédségre, törődésre. De szexuális kapcsolatra még egytalán nem állok készen, szerintem még egy igazi("nyelves") csókig sem tudnék elmenni, ölelkezés, puszi a maximum... Szóval szerintetek tudok így párt találni? Vagy nem is érdemes próbálkozni? Ti hogy állnázok ehhez a kérdéshez?(légyszi csak lányok irjanak!)


24/L/L



#férfi #szerelem #érzelmi kötődés #aszexualitáserőszak
2019. máj. 22. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnek várni arra akit kedvelek bármeddig:) ne idegeskedj ezen szerintem, ha elmeseled neki mi a szitu biztosan megértő lesz veled.
2019. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyáltalán nem lenne ez a bajom, hiszen az élet egyáltalán nem csak erről szól. És ha szeretem a másokat, akkor megértem, hogy neki van egy ilyen korláta. Inkább megpróbálnék segíteni, ahogyan tudok.
2019. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem egy önző tapló, az ezt simán megérti. Nem is kérdés, aki fontos arra természetesen tudok várni és partnere vagyok teljes testtel-lélekkel! A kommunikáció egy nagyon fontos pillér, tehát ha úgy alakulna, mondd el neki!
2019. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez így teljesen érthető szerintem, simán várnék :)
2019. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is megértő lennék a dologgal kapcsolatban, viszont neked azt ajánlom, hogy mindenképp látogass meg egy jó, a témában felkészült pszichológust, hogy idővel feltudd dolgozni mindezt, ami veled történt. Persze fontos, hogy egy megértő társ is legyen melletted, de ha egyedül nem tudsz túllépni ezen és továbbra is gátakat érzel a szexualitással kapcsolatban, akkor keress fel egy szakembert mindenképpen. Ez a te érdeked legfőképpen. Sajnálom, ami veled történt és remélem minden jól alakul a továbbiakban.
2019. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadálya, hogy kapcsolatod legyen. Viszont amit írtak, hogy keress fel egy szakembert az nagyon fontos. Fel kell dolgoznod, ami veled történt. Az én barátnőmet is megerőszakolták évekkel ezelőtt. A mai napig van, h szól szex közben, h váltsunk vissza inkább csak csókra, vagy bújjunk össze. Szoktunk róla beszélni, próbálj meg te is minél többet beszélni róla, hogy a másik is értse. Ha te is próbálsz visszatérni a normális párkapcsolati és szexuális élethez, bízol a másikban és együtt haladtok lépésről lépésre, akkor nem lesz semmi baj.
2019. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem biztos, hogy vannak olyan emberek akik ezt képesek megérteni és elfogadni. Nekem nincs "mentségem" rá, hogy nem kívánom annyira a szexet. Legalábbis nem annyira mint a párom és folyton rosszul érzem magam, hogy ő folyton azzal jön, hogy mennyire be van indulva én meg azt érzem, hogy valami baj van velem amiért én nem. De ő ebben teljes mértékig elfogadó amiért nagyon hálás vagyok, ha ő nagyon szexelne én meg nem érzem a hangulatot akkor kijelenti, hogy eltűnik egy kis időre aztán bezárkózik a hálóba és elintézi a dolgot magának, nem csinál belőle nagy ügyet. Aki szeret szerintem az teljesen el tudja ezt fogadni úgyhogy ne aggódj emiatt :)
2019. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megérteném, egy kapcsolat alapja egyébként sem a szexualitás kell, hogy legyen. Te pedig kifejezetten sérültél ezen a téren, nehezen tudsz bízni. Egy türelmes, megértő, támogató embert kell kifogni :)


20/L

2019. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én belemennék, csak azt nem tudom, hogy ennek mi köze az aszexualitáshoz. Azt írtad, leszbikus vagy. Aszexuális akkor vagy, ha nem találsz senkit szexuálisan vonzónak, nem akkor, ha nem akarsz szexelni.
2019. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínű nem arra gondolt, hogy aszexuális lenne, hanem egy kapcsolat elejét nevezett "aszexuális jellegűnek", ami alatt azt értette, hogy egy ideig nem képes szexuális együttlétet folytatni még a leendő barátnőjével sem az említett traumája miatt.. De nyilván jogos, hogy ennek nincs köze az aszexualitáshoz. Ez egy trauma, amit fel lehet és kell is dolgozni, ahhoz, hogy a kérdező rendbe jöjjön.
2019. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!