Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet leszűrni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszűrni egy lány nézéséből, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szokták mondani,hogy ,,ahogy nézel rám tudom,hogy szeretsz" valami ilyesmit.

De honnan láthatom,hogy mikor a szemébe nézek és nézzük közelről egymást (egymás mellett vagyunk),hogy talán bejövök neki?

Milyen külső tényezők társulhatnak még hozzá a tekintethez,amiből kicsit biztosabban lehet gondolni?


2019. máj. 24. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl ha megfogja a melled
2019. máj. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például, a szeretett lány állítása szerint kitágult a pupillám, mikor néztem őt. Az is beszédes, ha beszélgetés közben nem csak a szemedbe néz, hanem a szádra téved a szeme és azt nézi. A lényeg, hogy vándorol rajtad a szeme.
2019. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú időn keresztül tartja a szemkontaktust. Esetleg közben mosolyog. Akkor tuti befutó vagy.
2019. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elmondani, mivel borzasztó nehezen ismerek fel bárki arcán is érzelmeket de..

Ilyen sunyi nézés vagy hogy is mondjam :D enyhén féloldalas mosoly és társai


Persze ha ok nélkül rád mosolyog amikor a szemedbe néz az is nagyon gyanús.

2019. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából talán egy ilyenem volt amikor azt mondom, hogy a nézés valamennyire releváns volt, akkor két arcra puszival köszöntem el a csajtól és miközben azt ő kezdeményezte a szimpla öleléses köszönés helyett, akkor közben végig tartotta a szemkontaktot... na most baráti üdvözlő puszi közben nincsen eyefucking. :D

Egyébként ebből az lett, hogy részegen lenyomta, hogy akar lánnyal smárolni, hülye módon belementem, tetszett neki, smároltunk még akkor részegen, aztán utána meggyűlölt, mert amúgy hetero. :D

2019. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 OneGirlOne ***** válasza:
Én pl szinte barkivel össze nézek, el mosolygom magam...
2019. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!