Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm nem vállalja fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem vállalja fel a kapcsolatunkat a szülei előtt, mindig van valami kifogás. Voltatok már hasonló cipőben? Hogy kezelhető ez hosszútávon?

Figyelt kérdés
Azt mondta, attól fél, hogy tönkretenném a szüleivel való kapcsolatát, ha tudnának rólam... Borzasztóan esik.
2019. máj. 24. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A szulei tudjak rola, hogy a lanyokat szereti? Ha igen, akkor erthetetlen. Ha nem tudjak, akkor meg egyertelmu, miert nem.
2019. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudják, hogy a lányokat is szereti. Viszont néha azt érzem, ez neki csak egy átmeneti “állapot”, ezért sem akar erről beszélni nyíltan.
2019. máj. 24. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire atmeneti es mennyire vesz komolyan, azt meg kettotoknek kell megbeszelni. Igy hogy nem tudjak a szulok, en megertem, hogy nem akarja oket beavatni. Sose tudni elore, hogy fog reagalni egy szulo.
2019. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ha még fél éve sem, akkor nem várod el jogosan, hogy miattad coming outoljon.
2019. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miert fontos , hogy mindenhol szét legyen kürtölve , a bevállalás ? Mindig fenn kell valamin akadni
2019. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell generálni a problémát? Szerintem fölösleges lèpès lenne ez. Èlvezzètek az egymással töltött időt. Lehetnek homofóbok is a szülők, stb...
2019. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem, mert haragudnának rá a szülei, ahogy az előző írta valószínűleg homofóbok.

És tényleg felesleges vitát generálsz. Ha ő még egy darabig nem szándékozza ezt otthon tálalni akkor hiába erősködsz, maximum vége a kapcsolatotoknak.

2019. máj. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
11 hónapja vagyunk együtt. Nem generálok vitát emiatt. Kiváncsi voltam mit gondoltok, ennyi.
2019. máj. 25. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Együtt éltek? Hogy találkoztok így? Mert így azért elég komoly kapcsolattól van szó, szóval megértelek...
2019. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző párom elvileg biszex volt, de mint utólag kiderült, inkább csak kíváncsi, viszont ő azonnal elmondta a szüleinek, szóval szerintem ez nem feltétlenül hozható összefüggésbe. Az én szüleim sem tudnak a páromról, mert borzasztóan konzervatívok, és mert egyszer már kitagadtak, és ha az ember nem akar felesleges balhét, amég nem muszáj, akkor csendben marad, ilyen egyszerű szerintem.
2019. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!