Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak ha oda-vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha oda-vissza vagyok egy lányért de lehet, hogy ő a fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Teljesen beleestem ebbe a lányba. Az ex barátjával beszélget,viszont olyan furcsa jeleket ad néha felém. Hisztis és ezt senki nem tudja hogy kezelni, viszont én tudom hogy kezelném, mert hasonló vagyok én is. Nagyon szeretem őt, viszont így sajnos nem tudom neki elmondani ezt, mert nem ad egyértelmű jeleket. Múltkor viccesen sétáltunk egymás mellett és ő hirtelen félig rákulcsolt a kezével a kezemre viszont el is rántotta azt. Megőrülök érte, viszont nem tudhatok semmit biztosra róla.

2019. jún. 14. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Reménytelen szerelemmel állunk szemben. Ez csak fellángolás, majd kigyógyulsz belőle. Jön a nyár, próbáld meg a csajt elfelejteni.
2019. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami? Elmondtad neki, hogy szereted őt?
2020. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!