Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Korábban lelki sérüléseket és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban lelki sérüléseket és bántalmazásokat kaptam leszbikus lányoktól, szeretnék a régi rossz emlékek helyére pozitív, kellemes élményeket tenni, hol tudok barátkozni leszbikus lányokkal? 26F

Figyelt kérdés
Iskolában és randevúk alkalmával bántalmaztak engem leszbikus lányok. Középiskolában sokszor megtaláltak engem és agresszívak, gonoszak voltak velem. Az esetek túlnyomó részében azért mert alapjába véve gorombák voltak fiúkkal, pedig én csak barátkozni szerettem volna. :( Művészeti iskolába jártam és szerettem volna minél több barátot, de a lányok alapjába véve csúnyán viselkedtek velem. Volt hogy pofon is ütött egy leszbikus lány, mert mondtam neki hogy szerintem nagyon csinos lett az új rövid haja és stílusos, vagány, művészi, naygon szépen kiemeli az arcát és jól áll neki a rövid haj. Randevú során átéltem 2 alkalmával hogy leszbikus lánnyal randiztam, aki nekem erről egy szót sem szólt a randi előtt. Az egyik azért randizott velem mert gyűlölte a fiúkat és direkt át akart engem verni és mondta is a randi végén, reméli hogy nagy fájdalmat tudott nekem okozni. A másik leszbikus lány nagyon udvarias volt és azért randizott velem, mert még nem tudta elfogadni önmagát és udvariasan elnézést kért hogy hitegetett, mire mondtam neki hogy semmi baj nincs az ég világon, a lényeg hogy önmaga legyen és boldog, találja meg azt a lányt akit szerethet. Sok esetben szorongok és félek ha leszbikus lányokról van szó, a sok bántalmazás és trauma miatt. Pszichológushoz is jártam, vele is beszéltem ezekről a negatív élményekről. A pszichológusom azt javasolta barátkozzak, ismerkedjek kedves leszbikus lányokkal, akik feledtetik majd fokozatosan a régi rossz emlékeket. Szeretnék ebből a félelemből kimozdulni és pozitív, szép emlékeket, élményeket tenni a régi rosszak helyére! Mivel minden nap rajzolok, rajzokban is próbálom megfogalmazni a félelmeim és a régi rossz emlékeket. Szeretnék barátkozni leszbikus lányokkal! Olyan barátságot szeretnék, hogy kellemesen el tudunk beszélgetni hétköznapi dolgokról, elmegyünk sétálni, moziba, közös programok, múzeum látogatás, ilyen jellegű dolgok. Szerintetek hol tudok barátkozni leszbikus lányokkal?
2019. jún. 23. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Es mi lenne ha csak szimplan nem foglalkoznal leszbi csajokkal,ha mar egyszer hetero vagy...
2019. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Miért erőlteted tovább ezt a dolgot?

Nem jöttél még rà, hogy a leszbikus nők, utàlják a ferfiakat, mert mindenben azt látják, hogy a pasik meg akarjàk dugni őket?

A leszbikus nőket hagyd meg maguknak, külön kategória....

2019. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Tanulság: művészkörökben pont olyan nehéz sikerrel becsajozni, mint egy női focicsapatban. 70-80 százalékuk a saját nemét szereti.
2019. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy heteroként mit akarsz a leszbikusoktól.
2019. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát ezt örömmel hallottam, kívánom,hogy még rengeteg sérülést és bántalmazást szerezz bele való leszbikus lányoktól😂😉 Hajrá,csajok,👏
2019. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen mujának tűnsz, szerintem minden második ember beléd kötne. Lehetnél mondjuk kevésbé...hogy is mondjam...áldozat. Az igazi terápia itt kezdődne.
2019. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Kétlem hogy a szihomókus így kiadta neked házinak hogy kivel haverkodj.


Az igazi barátság közös érdeklődési körre, hasonló személyiségre, közös programokra épül.


Ha egy meleg mondja azt, hogy lmbt+ emberekkel szeretne barátkozni az más tészta. Te nem a hozzád hasonlók barátságát keresed hanem valami általad elképzelt mumust szelidítenél.


Nekem is volt állati ronda balhém egy fekete hajú lánnyal, hívjuk Rozinak az anonimitás kedvéért. Még ha a probléma ezek körül fakadt volna, akkor sem az a megoldás hogy nekem fekete hajúakkal vagy rozikkal kell barátkoznom.

A probléma forrása az, hogy Rozi egy fašzkaląp, de ennek semmi köze Rozi nevéhez vagy hajszínéhez.


Persze az emberi agy próbál védeni, keresi azokat a vizuális ismertető jegyeket ami alapján jó előre felismered a Rozikat. Ezek viszont fals megfigyelések és józan ésszel tudod mérlegelni hogy rosszul következtetsz.


Neked ezt a reality check-et kell megtanulnod, ahhoz, hogy roziságtól függetlenül tudd mérlegelni hogy milyen ember az akivel megismerkedsz éppen.


Ha nem tudsz elvonatkoztatni, akkor szeritem kár erőltetni a dolgot, mert ha te eleve sündisznó pózban kezdessz egy barátságot, annak nem lesz jó vége.

2019. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha suicide lennél biztos sok leszbikus lány megkedvelne. Én is. Legyél suicide.
2019. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Az én véleményem az,h Téged vonzanak a leszbikus lányok. Ezzel a kamu szöveggel akarod,h leszbi lányok keressenek Téged. 😂😂 Jobb lenne,ha csak simán elkezdenél végre csajozni!!!

Sok sikert! ;)

2019. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!