Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes belém egy barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel mostanában nagyon jóban lettünk. Kiderült, hogy szinte ugyanazokat szeretjük. Viszont van egy pár fura megnyilvánulása. Sokszor hív szerelmemnek, van hogy letapiz meg gyakran mondja, hogy milyen szép vagyok. Elég sokszor féltékeny a fiúkra is. Szerinte tök jó lenne, ha lakótársak lennénk.

Na de, egyszer éppen kávéztunk, amikor bevallotta, hogy leszbikus.

Igazából már sejtettem.

Mondtam neki, hogy ettől ugyanúgy a barátnőm marad és nem változik semmi.

De egy idelye már bennem van ez a kérdés, hogy talán tetszem neki..


Szerintetek? Vagy esetleg, hogy deríthetném ki?


2019. júl. 19. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

A kérdés inkább az, hogy tudnád viszonozni ha így lenne?


Kideríteni szerintem úgy ha megkérdezed vagy egy kicsit provokálod. Nem kell nagy dologra gondolnod, egy szexibb ruha vagy egy hosszabb ölelés és érezni fogod.


Majd írd meg mire jutottál ^^


18L

2019. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te magad teljesen heteronak tartod? Mert akkor mindegy is, hogy mi az igazság
2019. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nyíltan rákérdeznél? Lehet hogy bevallja, és ha tudod viszonozni akkor boldogan éltek...
2019. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!