Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes belém?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Kb. 5 éve ismerem a legjobb barátnőmet. Mindig is ilyen "puszilkodós" fajta volt vagy, hogy mondjam, de más lányokat nem puszilt meg csak engem...lehet azért, mert a legjobb barátja vagyok, de van egy másik elméletem. Nemrég volt egy időszak, amikor nem találkoztunk kb. 6 hónapig, mert össze vesztünk és nem akartam találkozni. Elvileg már nem vagyunk legjobb barátok, mostanába mégis minden elkezdett úgy működni kettőnk között mint régen. Találkozgatunk, ugyanúgy puszilgat, ugyanúgy ölelget, és ugyanúgy visz a hátán az utcán :D Ilyenkor úgy érzem mintha még mindig legjobb barátok lennénk, de azok után amit velem tett, nem merném ezt újra kimondani, és ezt ő is nagyon jól tudja. De ha tudja, hogy sima barát akarok lenni akkor miért csinálja ezeket? Pl fél év után először találkoztunk és miközben sétáltunk megpuszilt így a semmiből...ja, és régen kérdezett olyat, hogy lennék-e leszbi, és nemmel válaszoltam. Ezt az egészet nem értem, mert tetszik neki egy fiú, de sose volt pasija, és velem is olyan furán viselkedik. Gondoltam arra is, hogy a mai világba már elterjed ez a divat, hogy lány-lánnyal..de ő nem divatból csinálja...általába akkor kér puszit, meg akkor visz a hátán amikor nem lát minket senki. Lehet, hogy vonzódik hozzám csak még nem jött rá? Vagy csak én vagyok ilyen, hogy mindent félre értek?:D

2017. máj. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is a barátnőmmel csinálom ezeket, csak én fiú vagyok. Szóval lehet ő is azért csinálja mert bejössz neki. 18F
2017. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értem ezeket a történeteket.Miért nem lehet megkérdezni?Ha szerelmes lenne beléd 5 év alatt csak történt volna lényeges dolog is nem?
2017. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem,én is ezt hittem a legeslegjobb barátnőről,csak egy súlyos betegségben szenvedet,és tudta,hogy 2-3 év és meghal.Meghalt,nagyon fájt,egy levélben leírt mindent,nem figyeltem rá elégé,figyelj jobban rá.
2017. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!