Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az egyik barátnőm szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van értelme így folytatni a barátságot? Amikor elmondtam neki, hogy én nem így érzek iranta, mert 100%-osan hetero vagyok, azt mondta, rendben csak a baráságunk maradjon meg. Szokott apróbb megjegyzéseket tenni, féltékenykedni és mindig elmondja mennyire szeret ami még oké is mert tudom valamilyen szinten ezt ignorálni, de én miatta aggódom. Mert látszódik rajta, hogy azért mélyen fáj neki, hogy nem lett köztünk semmi, és valószinűleg az sem tesz jót, hogy mindig velem van. Ennek így van értelme? Vagy hagnyi kéne ezt a barátságot?
2018. nov. 21. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt a barátságot jobb lenne hagyni az ő érdekében. Sajnos ez benne van a pakliban, hogy aki tetszik, az nem biztos, hogy leszbi/bi, de ha ez így megy tovább az lelkileg kicsit tönkre teszi, feltéve, ha nem talál mást, aki miatt elfelejti ezt.
2018. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan ebbe a cipőbe voltam, több mint egy éve ismerem a legjobb barátnőmet, az elején bele zúgtam, de megváltoztak az érzéseim iránta, igen fájdalmas volt, de idővel ezt el fogja felejteni, szerintem.
2018. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!