Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én szeretem a Death...

Csak én szeretem a Death Note-ból Neart? Szerintem tök cuki, és nagyon szimpatikus :D

Figyelt kérdés

!sopiler!

L halála eléggé megviselt, sírtam rendesen (mindig is L párti voltam, a kedvenc szereplőm, Yagami Light-ot gyűlölöm), és nem tudom még mennyit bőgtem volna ha nem jön Near és Kira nyer.

Szerintem nagyon aranyos Near, tetszik, hogy kitartott amellett hogy yagami Kira, nem hagyta magát lebeszélni róla. És L volt a példaképe...:')

Nem értem miért utálják annyian.

Mello-val sincs igazán bajom, de nekem ő semleges.


Természetesen L-t senki nem múlhatja soha felül, de nekem Near egy igenis jó karakter, csak se ő se mello nem kapott elég időt úgymond.


Jah, és azoknak akik utálják Neart de imádják/szeretik/bírják L-t itthagyok 2 kis mondatot amit olvastam valahol:

"A munkát L elkezdte, Near befejezte."

"L az igazság képviselője, Near a bosszújé."



2020. aug. 11. 22:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én örülök hogy Near győzött, főleg mert Light túlsàgosan...Pszcihopata beteg állat lett a végére már nem azért😅 Bár van aki szerint ő "eleve" pszcihopata, én ezt nem tudom.

Ha megmarad a személyisége olyannak amilyennel indult, és ugyanúgy nemes céllal gyilkolászik és csak bűnösöket, akkor druokkolok neki. De ha nem változik a személyisége, akkor ellaposodott volna szerintem az egész.


Köszönöm a válaszaidat😊

2020. aug. 12. 16:52
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem tudnád megmondani hogy hol tudnám magyarul beszerezni a manga részeit?😊

2020. aug. 12. 16:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Én angolul olvastam online.
2020. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
oh, értem :c Azért köszi :)
2020. aug. 13. 10:31
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem Mello volt a szimpatikusabb
2020. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!