Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a legtúlértékeltebb...

Melyek a legtúlértékeltebb animék szerintetek/a számotokra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 18:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
76%

tokyo ghoul

sao (season 2)

my hero academy

2020. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%

Én a Naruto helyett mindenképp a Borutot mondanám. A Narutonak még volt értékelhető tartalma, rendesen kidolgozott szereplői, jelentős személyiségfejlődések és a sok filler rész ellenére is élvezhető és akciódús volt. Ezzel szemben a Boruto egy unalmas, túlhypeolt szemét, ami köszönőviszonyban sincs az elődjével.


Ezen kívül az én véleményem szerint a Kaichou wa Maid-sama is túl van értékelve. Annyira beharangozta mindenki, hogy nézzem meg mert ilyen jó, olyan jó, ezért megnéztem. Hát mit ne mondjak, nagy csalódás volt. Nem mondom, hogy rossz anime, sőt. Kifejezetten nézhető, az agyamat viszont nem dobtam el tőle. Amennyire felfújták, többet vártam.


Aztán a Charlotte. Jó kis anime, de ahhoz képest, hogy mennyire az arcomba lett tolva, semmi extra.

2020. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Kérdés mondjuk, hogy mit nevezünk értékelhető tartalomnak. Én a sima Narutora adnék mondjuk egy 6.5/10-et (a Shippudenre kevesebbet a rengeteg erőltetett csavar, az ismétlődő sémák és a sok overpowered karakter miatt), ehhez képest MyAnimeListen 7.89/10, a Shippuden meg 8.15/10. Számomra mindkét eredmény egészen elképesztő és érthetetlen. A Borutohoz nem hozták meg a kedvemet egyáltalán, de úgy láttam, hogy azért azt szokás ekézni animés körökben rendesen.
2020. nov. 3. 23:55
 14/38 anonim ***** válasza:
85%
Tokyo Ghoul, bár az első évada elképesztően tetszett, de utána - számomra - egy lejtmenetbe ment át...
2020. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
28%

SAO összes

Naruto összes

One Piece

Bleach

FMA összes

Tokyo Ghoul

Attack on Titan összes

Black Clover (bár ebben legalább van 1-2 jó ep)

Nanatsu no Taizai

Toaru összes

Boku no Hero Academia

One Punch Man

Haikyuu összes

Kuroko no Basket

Fairy Tail

Death Note összes

Akame Ga Kill


Ezek csak az alapok, amik iszonyatosan túlértékeltek a valós tartalmukhoz és értékükhöz képest.

Természetesen van több is. Ezek csak a legrosszabbak.

2020. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
80%

One punch man

Tokyko Ghoul

Bleach

2020. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
A 12-essel egyetértek, a Boruto nagyon túl van értékelve, a Naruto sokkal élvezhetőbb volt. Bár a Shippudennel is volt bajom, mert Narutot túlságosan is központba helyezték, és egyszer sem volt olyan hogy kétségbe esett volna vagy hasonló, mindig pozitív kisugárzása volt ami már kicsit túlzás is. A 15-össel vagy a felében nem értek egyet. De annyi biztos hogy a BNHA-t túlértékelik, igazából egy nagyon zseniális anime, de a mi drágalátos Dekunkkal a mangaka kiselejtezte az egészet.
2020. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
33%

AOT

BnHA(17.-el egyetértve,Deku főszereplőként nem állja meg a helyét.)

Black Clover(Rengeteg lehetőséggel rendelkezik, de nem él velük,viszont a kliséket minden módon kihasználja)

Kaichou wa Maid sama(Teljesen átlagos love story. Végig se bírtam nézni,mert beleuntam.

Marimashita Iruma-kun(Bírom,de nem az igazi. Lehetett volna jobbra is kihozni)

SAO(Egy anime,amit ha abba hagynak az 1.évadnál jobban jártak volna. Szerelmi szál nélkül még jobb lehetett volna)

Boruto(Szinte értékelhetetlen a Naruto, Naruto Shippuuden után.)

Fairy Tail(Jó volt,az elején.. A szerelmi szálakat,a mértéktelen ecchit és azt az undorító humort, ami abból fakad,hogy Juvia mennyire rajong Gray-ért teljes mértékben hanyagolni kellett volna)

Konosuba(Tetszik,de közel sem tartom annyira egetrengetőnek,vagy őrült humorúnak, mint amit hallottam róla)

YariBu(Hát,nem az én stílusom...)

BSD (Ez is jó,de a 3.évaddal nem tudok kibékülni)

2021. ápr. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%
Demon slayer, Death Note
2021. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Kimetsu no Yaiba

AoT

Naruto

2022. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!