Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a legtúlértékeltebb...

Melyek a legtúlértékeltebb animék szerintetek/a számotokra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 18:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
25%
Oszt melyik mondatom volt az mely túl értékelte a saot? Az hogy alul van értékelve mindenképpen igaz, mert olyan utálatot kap ami felesleges, hiszen mint írta valaki és ami tényleg így van vannak sokkal roszabb animék mint a Sao, főleg olyan sokkal roszabb animék, amik a saot akarják másolni. Az hogy valakinek nem tetszik valami jelen esetben a sao az azért van mert nem neki szólt, mert másra számított. Persze ettől függetlenül nem kell gyűlölködni vagy lesajnálni, egyszerűen más animét kell nézni, olyat ami tetszik. És én egyébként kezdettben nem szerettem a saot a stílus váltakozás miatt, aztán rájöttem, hogy ez egy másabb anime mint a többi. Természetesen mint írtam nem ez a legjobb anime - van hova fejlődni bőven - de akinek nem tetszik az nézen mást.
2022. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

Azzal értékeled túl, hogy azt állítod, alulértékelt. Manapság már semmilyen utálat nem veszi körül, az kb 5 éve volt divat. Ma már csak legyintenek rá, hogy igen, volt az is. Ez az az értékelés, amit megérdemel és ennél nem kap sem többet, sem kevesebbet. A pontértékelése pl. MAL-on is lecsúszott 8.5 környékéről 7.2-re, ami az átlag kellős közepe azon az oldalon.


Az attól meg, hogy vannak rosszabbak nála, nem teszi a SAO-t jobbá. Nem édesebb attól a franciakrémes, hogy tepertős pogácsa meg sós perec is van a polcon, csak szimplán édesebb, mint a tepertős pogácsa és a sós perec. Maximum édesebbnek érzed, ha a perec után eszed.

2022. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom, de egy 10-es skálán inkább az 5-ös pontszám ami azt jelenti hogy az a közepes...
2022. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
53%
Matekórán igen, MAL-on nem.
2022. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
47%
Mert a MAL-on nem 10-es skála van? AZ hogy valamit 7re értékelnek az azt jelenti hogy tetszik az embereknek nyílván ha 1-2 pontja lenne az azt jelenti nem tetszik senkinek sem
2022. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
25%
A Sao utálok csak fétékeny kiöregedett anime rajongók, akik nem bírják a változást.
2022. nov. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
63%
A SAO már 10 éves sorozat. A rajongói is pontosan ugyanannyira kiöregedettek. Az meg hogy a MAL-on 10-es skála van, semmit nem jelent, ha az átlag felhasználó csak a 6-10 pont közötti részt használja és a profilja átlag pontszáma jóval 7 pont fölötti, akkor a gyakorlatban az 5-ös skála.
2022. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 everlight ***** válasza:

Boruto

Dragon Ball

2023. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!