Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a legtúlértékeltebb...

Melyek a legtúlértékeltebb animék szerintetek/a számotokra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 18:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%

One piece

Demon Slayer

One Punch Man

JOJO

2022. aug. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
87%

Dragon Ball Z/Super, Bleach, Blood+, félig Nana, és Vampire Knight.


A Nanával az a baj, hogy egy Takumi térhódításáig nagyon jó volt és onnantól számomra hirtelenül nagyon rossz lett.


Ami a DB-t illeti: a DBGT-t ellenben kedvelem, a régi DB-re sajnos nem emlékszem.

2022. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
*-egy
2022. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a SAO pont hogy alul van értékelve
2022. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
75%

#24

Nem, az mára majdnem pontosan úgy van értékelve, ahogy érdemli. Csak azóta olyan sok még sokkal szarabb SAO klón jött ki és tolta lejjebb a lécet, hogy azokhoz képest tényleg mesterműnek tűnik.


Amikor a SAO készült, és még utána egy jó 2-3 évig, egy kezemen össze tudtam számolni, hogy mány egyéb MMORPG fantasy/isekai sorozat volt a piacon. Istenem, de hiányoznak azok az idők! Aztán 2018-ban teljesen elgurult a gyógyszer. Manapság néha a két kezem is kevés, hogy az aktuális szezonból összeszámoljam.


Ettől a SAO objektíven nem lett jobb, csak relatív jobbnak látszik a rengeteg szar között.

2022. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

#25-el egyetértek.

De a #24-et nyugtatva, ez még nem jelenti azt, hogy a SAO egy szar anime. Személy szerint, nekem a SAO igazából az 1. évadból áll. Valahogy az utána lévők egyáltalán nem fognak meg úgy, mint az első. Az tetszik nekem, azt már kétszer újra is néztem, de a továbbiak nem kötöttek le egyáltalán.

2022. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
33%
24-es vagyok. Szerintem jo anime a sao és sokan csakazért utálják mert mindenki azt hitte hogy ez egy olyan anime lesz, mint az első éved első fele végig, közben meg sokat válatkozott a stilusa. Ettől nem lesz szar anime csak neked nem fog tetszeni..... Sao első évad jó, második évad első fele jó (a második évad második felét úgy kell kezelni mintha filler lenne, nyugodtan ki lehet hagyni) a 3-4 évadban pedig nincsen is stilus váltás. Nekem a Saoról elég jo gamer élmények jutotak eszembe pedig az nálam leginkább a Minecraftból ált.
2022. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
76%

"csakazért utálják mert mindenki azt hitte hogy ez egy olyan anime lesz, mint az első éved első fele végig"


Nem. Vannak ilyenek is, de az első évad első fele sem egy fenomenális nagyszerűség. Az még megkarcolja az átlag szintet, de a legjobb pontjain sem lép túl rajta.

2022. nov. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondom hogy a Sao a világ legjobb animeje, csak azt hogy alul értékelt. Igen van a saonál rosszabb. Szerintem a Sao ebben a műfajban megálja a helyét, főleg ha nem is akar több lenni.
2022. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem túlértékelt, jól értékelt, te értékeled most túl.
2022. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!