Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire nézel régi animéket?...

Mennyire nézel régi animéket? Szakítasz rájuk időt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a régi. Manapság sokaknak már a 2015 előttiek is azok, a 2010 előttiek meg ősiek és azokat bottal sem piszkálják.


Én viszonylag sokat nézek a 80-as, 90-es évekből.

2021. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Én a '80-as és '90-es évek animéin nőttem fel, és még ma is találok köztük igazi gyöngyszemeket. Nem számít, hogy az adott anime mikor készült, ha leköt. :)
2021. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok. Egyébként most a 2006-os Saiounkoku Monogatari c. animét nézem.
2021. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi számít réginek, de néha keresgélek pár már befejezett animét, ha épp unatkozom és van rá időm.
2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktam. Ennek egyáltalán nem az az oka, hogy nem érdekelnének, vagy, amit egyre több embernél tapasztalok, hogy úgy gondolom, hogy a régi az egyenlő a rosszal (de fel tud idegesíteni ez a hozzáállás). Egyszerűen még csak nem sok került elém. :D Van jópár viszont, amire sort akarok keríteni.
2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem pár hónapja a Dragon ball- t, de akárcsak a Naruto, hiába a hype meg a sok szép szó, engem nem fogott meg egyiksem. Pár rész után dobtam. 2006 környéki animékből van, ami tetszett azért pl. Higurashi no naku koro ni, NHK ni youkoso! Nem vagyok biztos, de talán 2009- es, a FMA: Brotherhood, ez is tetszett. Már, ha ezek réginek számítanak. 2000 előttről csak a Pokémont láttam, azt nézem mai napig, bár most jegeltem a legújabb évadot, hébe- hóba nézem azért a nosztalgia miatt. Inuyasha is gyerekkoromban tetszett, most újrakezdtem, de valahogy 30 valahány rész után az is jegelve lett, annyira nem érdekel már.
2021. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6- os vagyok. Egyébként már se időm, se erőm sokszor animézni. A minimális szezonosokat tolom( heti 1-1 rész egyelőre még belefér az életembe), na meg pár folytatásost.
2021. máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
A legrégebbi anime amit néztem, az még mindig a naruto. Valahogy nekem nem jön be a régi rajzolású animék. Egyet kettőt elkezdtem, de nem bírtam nézni mivel máshoz voltam hozzászokva.
2021. máj. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hintalow ***** válasza:
64%

Mivel az animèt nèzők nagy rèsze mèg tinèdzser (18 èv alatt), esetleg fiatal felnőtt (20 èvei első felèben) èrtelemszerűen olyan animèket nèznek, amik a gyerekkorukból valók. (Ezèrt nem èrdekli a nagy többsèget semmi, ami 2010 előtt volt) ez nem rossz dolog, ez tèny.

Èn pl. Ami jó ès èrdemes, azt már szinte mind megnèztem a 80/90 èvekből is, mert 84-es születèsűkènt nekem az a gyerekkori nosztalgia. (Amúgy a közhiedelemmel ellentètben akkor sem csak alapművek kèszültek, sok volt akkor is az èrtelmetlen/szemèt/rókabőr sorozat, csak a volumen volt kisebb egy lèptèkkel.)

De pl. a 70' èvek ès onnan visszafelè kèszültek már engem sem èrdekelnek, mert azokat nem èltem át

2021. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mostanéban nagyon ritkán nézek animét, de elég veyeysen a futü sorozatok és azokat a 90-es évekből, amiket akkor nem láttam, mert nem volt külföldi csatornánk. Szóval igen, nézek. Most kezdtem el a GTO-t.

Mondjuk én tipikusan az a korosztály vagyok, aki a Sailor Moon-on, Dragon Ballon keresztül vált animefannám a 90-es évek végén.

2021. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!