Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One piece jó anime, érdemes...

A One piece jó anime, érdemes elkezdeni? Van, aki megbánta, hohy elkezdte nézni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Az indulás nagyon nehézkes ezért nem szeretik sokan. Bevallom én se igazán jutottam túl. Így van ez a fairy tail-nél is de ott rövidebb
2021. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Pontosan miért is lett lepontozva az összes olyan válasz ami ajánlja? Mindegy,hogy egyezik vagy sem a véleményünk, mikor a kérdés szempontjából hasznos.

2. Miért van olyan érzésem,hogy valaki 6 fiókot használ egyszerre? Nem először látom már ezt a hatos csoportot egymás után pontozni.

2021. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12

Ezen az oldalon meglepően sok az olyan aki nem szereti. Vagy legalábbis ahogy írtad, sok profilja van valakinek és annyira élettelen, hogy folyamatosan one pieces kérdéseknél húzza le azokat akik szeretik.

Ignorálni kell, én már megszoktam.

2021. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

Elkezdtem régen, mert itt ajánlották. Még általános iskolás voltam. Tetszett, főleg az Arlong fejezetnél tetszett meg igazán. Megvan egy bizonyos, sajátos hangulata, ami tényleg egyedi.

Viszont az istenes részeknél, már nem emlékszem az hanyadik volt, elkezdtem elveszteni az érdeklődésem. Itt kihagytam egy csomót és annál a szigeterődös fejezetnél próbáltam újra elkezdeni, de végülis befejeztem. Számomra nem volt elég, hogy fenttartsa az érdeklődésem. Néha pedig túltolta a "bugyuta" stílust, amitől számomra komolyanvehetetlen lett.

Narutor, Bleachet a mai napig szeretem.

2021. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Megfigyelhető, hogy az összes olyan válaszoló, aki pozitívan mert nyilatkozni erről az animéről, annak a válaszának a hasznosságát jelző diagram ott bal felül (ha telefonról vagy, jobb felül), a piros zónában van.


Tessék. Nekem nem tetszett annyira. Most bevédtem magam, így már nem fognak lepontozni. Mert az interneten akinek szubjektív véleménye van, az felér egy saját magunknak címzett halálos ítélettel.

2021. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem is nagyon szoktam kommentelni olyan posztok alá, ahol tudom, hogy le fognak pontozni (például ha van egy poszt, ahol látom, hogy a kommentelők 95% oltásellenes, akkor nem fogom odaírni, hogy szerintem semmi baj az oltással :D).
2021. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Sajnos engem a hívök az oltásellenesek meg az applefanok folyton lepontotznak. De én nem erre megyek én csak segitek annak akinek tudok.
2021. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!