Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto, Bleach, Fairy Tail...

Naruto, Bleach, Fairy Tail vagy One Piece?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek, melyiket nem? Szerintetek meghatározó az, hogy ki melyik hosszabb animét szereti?

2014. szept. 30. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Hunter x hunter.
2014. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Fairy Tail-t nem ismerem.

A többi szerintem:

Naruto az elején nagyon jó, aztán egyre szarabb, főleg a Jiraiya és Itachi halála után, majd a háború végképp elcseszte. De szerencsére nemsoká vége.

Bleach egy kalap szar. Van egy sablon és mindig az ismétlődik, mindig pontosan ugyanaz történik, nagyon kiszámítható, a mostani utolsó arc pedig szánalmas.

A One Piece számomra a TOP3 shounenben van, nem hiába előzte meg a Dragon Ballt sem eladások terén. Mindig tud újat mutatni, kb. a leggyengébb arcja is jobb, mint a teljes Bleach sztori.

2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én régen nagyon nagy Narutó fan voltam..de csak az első évadot láttam.

Nekem tetszik a bleach, de nem minden resze.. Neha túl komplikált.

2014. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Naruto: Az eleje nem rossz és voltak benne jó dolgok, de most már valami borzalom.

Bleach: Unalmas, ugyanazt ismételgeti mindig, ami elsőre nem is volt olyan rossz, de utána már semmi értelme nem volt.

Fairy Tail: Gyenge sztorik, gyenge karakterekkel. Elhiszem hogy valaki szereti, de biztos nem az előbb említett 2 ok miatt, kb minden sztori ugyanaz és a harcok eléggé kiszámíthatóak.

One Piece: Az eleje jó volt, 200-300 körül élte nálam a fénykorát, bár az elején is voltak gyengébb sztorik, mint Skypiea és a Foxys, később sem volt rossz, de a halemberes sztori óta valami borzalmas lett ez is.

2014. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Naruto Shippuuden jó A Bleach is bár azt csak adddig láttam amedig az Animexen adták a többi ketőt nem láttam bár a Hunter x Hunter-t lehet meg probálom
2014. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen a másodiknak én most kezdtem el nézni a Naruto Shippuudent és kösz hogy közölted hogy Jiraya és Itachi meg fog halni kitehedted volna a SPOILER szót nem nagy fáradság szereintem
2014. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Bleach nagy kevenc, egyszerűen imádom!

Naruto hááát nem igazán fogott meg (pár részt néztem csak) a főszereplő külseje szúrja a szemem :D (mondjuk a bleach-ben is sárga a haja Ichigonak, de a shinigami cucc nagyon komoly szm :D, am is nagy szamuráj fan vagyok :D), ennek ellenére lehet hogy jó anime...

Fairy Tail (nem láttam de, nem is akarom... kicsit buza a rózsaszín haj :D, ecchi miatt szemezgettem vele :D)

One Piece (háááát, ez a kalózos történet nem jön át..., gondolkoztam rajta lehet belekezdek egyszer)

2014. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen One Piece. Ez az egyetlen shounen fight, aminek nem ártott meg, hogy több száz része van. Mindig tud újat mutatni, és a története is sokkal összetettebb, mint a másik háromé. Karakterek sem sablonosak, nagyon jó minden.

Naruto: Én úgy a Pain-es csatáig szerettem. A csata számomra csalódás volt..Ahhoz képest, hogy mekkora horderejű dologként akarták előadni, maga a harc gyenge volt, szerintem. De a part 1 az egyik legkedvesebb animém.

Bleach: Nem láttam

Fairy Tail: Jó, jó, szerethetőek a karakterek, csak egy baj van vele: sablonos. Az összes arc vagy sablonra épül, vagy más animéből lopták, a karaktereket úgyszintén. Ilyen pl: Gildarts, aki egyértelműen Shanks copy.

Igazából jó kis anime szerintem, élvezhető, csak túlságosan elment ebbe a "barátság erejével legyőzök akárkit" fajta rózsaszín ködbe..

2014. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
62%

Naruto: én őszintén szeretem a Narutot, viszont a háborúhoz érve tényleg unalmasabb lett. De ettől függetlenül még kíváncsi vagyok a végére

Bleach: nagy kedvencem, és imádom habár tele van fillerekkel.

Fairy tali: ezt nem rég kezdtem el, most tartok kb. a századik résznél. Eddig tetszik. Szerintem jó anime

One piecet még nem láttam, nekem a képek alapján nem nagyon tetszik, de a távoli jövőben talán az is sorra kerül.

2014. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Narutot én imádom a kedvencem.

Fairy tail is egy nagyon jó anime.

A Bleach az is jó de nem a legjobb túl sok benne a szenvedés nem tom amiután nem volt szinkronnal onnantól nem néztem.

A one piecet nem láttam de szeretném megnézni sokan dicsérik és szeretik.

2014. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!