Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto, Bleach, Fairy Tail...

Naruto, Bleach, Fairy Tail vagy One Piece?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek, melyiket nem? Szerintetek meghatározó az, hogy ki melyik hosszabb animét szereti?

2014. szept. 30. 12:59
1 2
 11/19 Yukina08 válasza:
73%
Narutot es a Bleachet nem szeretem, a One Piecet nem lattam, viszont a Fairy Tail a kedvencem *-* nekem nagyon bejon :D az erzelgos reszeknel mindig meghatodok es a zenei alafestes is nagyon jo :D viszont ha nem szereted azt olyan amiket amik tenyleg arrol szolnak h a barataik altal megerosodnek, ahogy az egyik valaszolo is irta, akk nem ajanlom :D engem persze nem zavar :D nekem a temaja nem sablonos es a szereplos is egyeniek a szamomra, de gondolom ez azert van mert en nem sok ilyen animet lattam :D mivel lany vagyok inkabb romantikus animeket nezek, de a Fairy Tail nagyon nagy hatassal volt ram :D sokan mondjak h a One Piece jobb a Fairy Tailbol. En nem egyezek ezzel a velemyennel, de gondolom azert mert en a Fairy Tailt elobb lattam mint a One Piecet :D de mondok neked valamit :D ha az elso resz nem jon be egy animenel akk a tobbi se fog :D tapasztalatbol mondom. Nalam az elso resz eldont mindent. Neha kikapcsolom az elso resz kozepen. Neha meg alig birom kivarni a kovetkezo reszt, pl a Fairy Tailt. Ez olyan szerelem elso latasra fele dolog :D
2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Yukina08 válasza:
100%
Bocsanat a helyesirasi hibakert. :D
2014. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Fairy Tailt nem láttam, One Piece-t nézem, Bleach megvolt, Narutoval meg ott vagyok, ahol tart. Nálam eddig határozottan a One Piece a nyerő, a grafikája nem annyira jó, de minden más kárpótol, nagyon bejött nekem eddig!
2014. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
egyértelműen naruto. a legjobb! egyszerűen tönkretesz engem és nem értem mért fikázzátok a mostani háborús részeket, egyáltalán nem unalmasak és nagyon jók szerintem. komolyan már egyre jobban idegesít, hogy annyit nyivákol. mindig van valamivel bajotok a narutoval! nektek nem lehet jót csinálni, pedig a készítője napokon át dolgozik egy részen!
2014. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
One piece a legjobb! Persze a Fairy tail sem utolsó! ^^
2014. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"egyértelműen naruto. a legjobb! egyszerűen tönkretesz engem és nem értem mért fikázzátok a mostani háborús részeket, egyáltalán nem unalmasak és nagyon jók szerintem. komolyan már egyre jobban idegesít, hogy annyit nyivákol. mindig van valamivel bajotok a narutoval! nektek nem lehet jót csinálni, pedig a készítője napokon át dolgozik egy részen!"


Mert unalmas, semmi eredetit nem mutat, ráadásul csak önmagát, és ugyanazt ismétli, amit már ezerszer elsütöttek; jön egy gonosz, aki világuralomra kell törni, akkor most gyorsan mindenki fogjon össze, és adjunk a gonosz szájára. Utána happy end, mindenki szeret mindenkit, stb.

Képzeld, a többi mangakának is csak 1 hete van egy részre..

2014. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem, inkább myanimelist.com -on nézz minőségibb magadnak minőségibb animéket a toplistából


[link]


Az általad felsoroltak népszerűek, de gyengék is, nem csoda, pl. hogy naruto csak 500. a rangsorban.

2014. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Narutot szeretem
2014. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 cshunor válasza:

A Naruto egy nagyon jó anime ,ha szereted a drámát, mert van aki azért nem kedveli, mert egy páran meghaltak benne,de azon kívül jó érzés végignézni ahogy egy gyerek akit mindenki utál, felnő és kiharcolja magának az álmait ezzel elnyervén az emberek szeretetét , a One Piece szintén hasonló.

A Fairy Tail is hasonló ezekhez csak kevesebb benne a drámaiság és a humorra/akcióra fektetnek nagyobb hangsúlyt.

A Bleach is egy nagyon jó anime egészen a 14. évad végéig amikor is elesik az Espada.Ezután egyesek szerint unalmas - mások szerint még mindig ugyanannyira élvezhető.

Ez az én véleményem a 4 animéről, lehet ,hogy mások másképp gondolják a fentieket. Nekem személy szerint a Naruto tetszett a legjobban a fillerjeivel együtt :D.

2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!