Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Gyűrűk Urát olvastad, vagy...

A Gyűrűk Urát olvastad, vagy filmen láttad?

Figyelt kérdés
Kommentbe leírhatod melyik tetszett jobban

2021. dec. 11. 23:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Előbb a filmet láttam, utána olvastam a könyveket. Nekem mindegyik nagyon tetszett, persze a könyv jobban magával ragadott, de a film is elég történethű, nem ugy mint a Hobbit sikeredett...
2021. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
A könyvet nagyon szeretem, a filmeket egyáltalán nem. Az első rész még elmegy, de a többinél nagyon nem tetszenek a változtatások.
2021. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Olvastam a könyveket és láttam a filmeket. A könyv rettenetesen vontatott és unalmas volt. Számomra legalábbis. Javarészt csak csatáztak, bandukoltak és zabáltak. Na és persze verseltek. Nem bántam meg, hogy elolvastam, de ismétlés nem lesz. A filmek nem rosszak, kivéve a Hobbit trilógia, amelyen többször is elaludtam.

Én szeretem a mitológiát, nyelveket, neveket, adatokat, a fantasy sem utált műfajom, ennek ellenére Tolkien mégsem lopta be magát a szívembe.

2021. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!