Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt már ez a...

Másnak is feltűnt már ez a rejtélyes hang különböző videókban? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokfajta videó alatt halottam már egy ilyen rejtélyes fura hangot. Egy női hang valami olyasmit mond halkan hogy "orió csángó" vagy valami. Egyszer halottam már a videómánia egyik videója alatt is, több random facebook videó alatt és most pedig ezen a videón a KILENCedik másodperc körül (tekerd fel a hangerőt egy picikét jobban és meghallod):

https://www.youtube.com/watch?v=FULm7dufGxo

Ez mégis mit jelenthet? Valami videószerkesztő programnak egy alaphangja vagy mi? Szerintem elég kísérteties már hogy ennyi helyen halottam...



2022. márc. 15. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a zenében van benne ez a hang?

A második szó szerintem jungle, azaz dzsungel.

2022. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
100%

AudioJungle

[link]

Egy netes áruház, ahol háttérzenéket vehetsz a videóidhoz. Az "Audiojungle" szöveg egyfajta audiobélyeg, hogy jelezze, honnan származik az anyag.

2022. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami persze nem lenne rajta, ha kifizették volna.
2022. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!