Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozeatya vajon milyen ajánlat...

Zsozeatya vajon milyen ajánlatott kaphatott a twitch-től, amiért hajlandó volt most hosszú évek után streamelni (népszerűsíteni) egy kis online kaszinósat? A fészbúk nem fogja megdorgálni ezért?

Figyelt kérdés

Ugye ő tipikusan az a fajta streamerek egyike, aki bármikor simán eladja magát erkölcsök nélkül bárkinek, aki megfelelő összeget fizet érte. Kíváncsi lennék most mennyit fizethetett neki a twitch és a kaszinó oldal közösen, hogy két órát idétlenkedjen miközben a gyerekek körében egyre népszerűbb könnyen elérhető online szerencsejátékot népszerűsítsen.


[link]



2022. júl. 12. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Némileg talán le vagy maradva egy fél évvel legalább a történésekben, amik a következők:

1.Európából a Facebook Gaming szolgáltatása kivonult, streamelni most is lehet, de a támogatási rendszer teljesen el lett vágva, szerződések megszűntek, így Zsoze is a nézők támogatásából él mostantól, tehát semmi, de semmi féle kötöttség nincs már! Simán megcsinálhatná, hogy Twitchre fullba átjön, ahogyan elnéztem bőven jöttek át facebookról emberek, szóval az az esetleges félelem, hogy veszítene a nézőkből ma már nem igaz úgy, mint korábban, amikor a YT és a Twitch ment folyamatosan és a sok kerge marha és kisgyerek kombó túlnyomó részt több nézőt adott YT-on neki! Én helyében biztosan átmennék full Twitchre.

2.Ebből kifolyólag bármit megtehet és bárhova elmehet, de mivel volt Twitchen egy normális csatornája, ezért ésszerű volt oda átvinni a dolgokat, ahol szintén a nézők támogatásából él és már rég megvan a közösség. Hogy a kaszinó minként támogatja nem tudni, az biztos, hogy 10x 100E forintnyi feltöltés nyeremény volt a kaszinógépekhez sorsolva, vagy még folyamatban is van. Twitchnek nem állna érdekében valószínű semmi féle támogatás, konkrétan legutóbbi információim alapján magyar érdekképviselete sincs már az országunknak, szóval azért, hogy 1+ ember kaszinózik, nem hinném, bár a Twitch jól elszedi a saját részét a pénzekből, elég az nekik.

2022. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Plusz még kiegészíteném, hogy így a facebook mizéria miatt veszélybe kerültek a többiek fizetése is. Ugye mostmár egy egész csapat dolgozik a háttérben, akiknek fizetést kell adni, meg neki is meg kell élni valamiből. Nyilván a bar és a klímás cége hoz elég pénzt, de alkalmazottja is vannak bőven. Így érthető, hogy be kellett vállalnia, hogy a facebookos kiesést visszahozza.


Ez az eladja magát dolog is annyira elcsépelt szöveg. Nem nézem már régóta, csak követem az eseményeket, de ő sosem a játékok miatt csinálta, hanem a szórakozás miatt. Konkrétan az egyik legbénább magyar streamer a játékokban, de ezt ő is elmondta már többször.

Ha te is ilyen fajta karriert futottál volna be vagy azok akik folyamatosan az "eladta magát" szöveget nyomják, ugyan ezt csinálnátok. Aki azt mondja, hogy nem az hazudik.

Mindenki pénzből él, főleg, hogy családja van, gyerekei akiknek a jövőjüket is meg akarja alapozni.


A szerencsejátékos dolog meg, ha kiskorúak nézik az a szülő felelőssége, mert nem tudnia kéne mit néz a gyerek, plusz az online kaszinóra nem tudsz regisztrálni kiskorúként, mert le kell fotózni a személyid. Meg amúgy is +18 ki is van írva. Az meg, hogyha felnőttként függ rá valaki, akkor az a saját felelőssége.

2022. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(TL;DR veszély!)

Nem is tudtam, hogy van klímás cége is Zsozéatyának.

Azt tudom, hogy egy időben kaptak valami nagyobb támogatást a klímás cégek, benne volt az energiahatékonysági támogatásokban is mint a napelem, a környéken emiatt sokan alapítottak klímás céget. Persze ez alapvetően nem baj, több lábon kell állni.

Most láttam, hogy az NFT-ket is nagyon tolja, ezt már inkább a kétesebb zónába sorolnám annak ellenére, hogy IT-s vagyok és tisztában vagyok azzal, hogy ez és általában a kriptók is alapvetően jó célra lettek létrehozva, de sajnos el lettek cseszve, a kriptókat leuralták a spekulánsok, az NFT-ket is, pedig arra lett tervezve, hogy például a hivatásos művészek digitális formában is tudják értékesíteni a műveiket, de a legnagyobb NFT-k között igazi művészt alig találni, a legkeresettebb NFT-k értékesítői az NFT-k előtt sehol sem voltak (Zsozénak vannak rendes festményei is, ez mindenképpen elismerendő).


Az oké, hogy meg kell élni valamiből, de régen egy filantróp, jószívű embernek ismertem meg, aki sokat jótékonykodott és még megválogatta, hogy kivel áll szóba, mit reklámoz.

Csak ahhoz képest furcsák ezek a dolgok. Plusz a kaszinós "szponzi" végképp nem a legjobb, ha akarna találhatna jobb szponzorokat is, mint olyan kategóriájú céget reklámozni, ami lényegében az átlagember számára káros tevékenységet folytat (a szerencsejátékokban a résztvevők legnagyobb része veszít, de függővé válhat, akár tönkre is mehet, ebből élnek az ilyen cégek).


Bálna meg tiltást kapott, amikor felhívta a szerencsejátékok veszélyeire a figyelmet. A kaszinókat promózó videók ugyanakkor vígan tobzódnak.


Ahogy az előző írja, a pénz mindenkit nagyon meg tud fogni egy idő után és tényleg hazudik, aki azt mondja, hogy neki nem fontosak az anyagiak. De lehet elvekkel is csinálni, bármit.


Ha olvassák Zsozéék, nem ellenük érveltem és ne is vegyék sértésnek. Néha én is megnézem az ökörködéseiket (inkább csak a podcastot), szóval nem akarok álszent lenni.

Csak arra akartam kilyukadni, hogy általában szokott oka lenni, amikor már komoly kritikák is érkeznek (komolytalanok mindig vannak, de azok csak trollkodások unatkozó gyerekektől).

Egyszerűen van egy réteg, amelyik a normalitást keresi. Mármint nem azokra a "normalitáspártiakra" gondoltam, akik ennek a nevében valójában rasszisták, homofóbok, stb. (ezek nem normakeresők, hanem társadalomrombolók). Hanem azokra, akik szeretnék, ha a társadalom, amely őket körülveszi sokkal normálisabb lenne. Ebben nagy szerepük lett már az influenszereknek, ők mutatják a példát. Nagyon sok, a véleményvezérek véleményének, életfelfogásának átvételére fogékony ember van, ezért nagy felelősségük van a "vidinyósoknak" akkor is, ha ők ezt nem akarják felvállalni, elismerni.

Egyébként némelyik podcastban (vagy botcastban), amikor Zsozéatya komolyan beszél (amikor nem hülyéskedi el), akkor egész jó dolgokat szokott mondani (olyan esetekben, mikor nem a szokásos videósok reakciójával intézi el a dolgokat, hanem próbálja megérteni mások nézőpontját is).

2022. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as

Sajnos itt a facebook gaming borította a lavinát azzal, hogy nem felelt meg az uniós előírásoknak és ezért inkább elhagyta Európát. Zsizi ezért is döntött ezek mellett, bár az NFT valószínű mindenképpen lett volna, de a kaszinó vész megoldás, egyszerűen annyi pénztől estek el, hogy döntenie kellett: Vagy beborul minden, vagy küzd és a küzdelem sajnos ezt hozta, az ellentmondást. Dodge is azért lett beadva NFT-be, mert nem szeretné már eltartani a kocsit, pedig ő neki ez volt minden álma, (igaz van másik és másféle). Hogy találna-e jobb szponzort...nem tudom, sokan nem éppen tartják jó felületnek, nem feltétlen biztos, hogy lenne, más felől a fentebb említett dolgok miatt a pénz is számít. Egyébként tudtommal jótékonykodik mai napig, nyilván amennyire ezt megteheti.

2022. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Nyilván Zsozéék tudják, hogy őket kik keresik meg, de szerintem utánajárással lehetne normális szponzorokat szerezni. Ha én hardvergyártó lennék és megkeresnének, akkor simán megbeszélném velük, hogy a műsor közepére egy kis reklámblokkot vágjanak be (mint ahogy a Speedzone közben is szokott ilyen lenni). Arra volt már példa, hogy kereskedőt reklámozott Zsozé. Ha ő keresi fel a vállalatok marketing osztályát (a csapatban azért van, aki jó angolból) és nem adják fel az első visszautasításra, akkor biztos, hogy születik egy szerződés.

Az említett negatív szponzorációkkal nem csak az a baj, hogy társadalmilag károsak tudnak lenni, hanem hogy Zsozéékra nézve is visszaüthetnek idővel. Ezek eleve olyan területek, amelyek az egész EU asztalán ott vannak már, ezekkel kapcsolatban újabb szabályozások várhatóak és ha hirtelen hoznak egy új törvényt (akár Európa szerte), amely ezeket ellehetettleníti, vagy extra adóval terheli (ki tudja, akár visszamenőleg, mert ilyenre is volt példa), akkor ez gyorsan nehéz helyzetbe hozhatja őket is.

2022. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!