Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok ezt így?

Ti bevállalnátok ezt így?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni Bécsbe a Macskák című előadásra,magyarul és csehül már láttam többször,németül még nem.Messziről kéne utaznom,valamelyik barátnőmmel mennék.Németül csak egy kicsit tudok,ezért félek elmmeni,mert tartok tőle,hogy nem fogok eligazodni a városban.
2012. jan. 21. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kalandágyó agyok, szóal elmennék!
2012. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, beakad a 'V' betűm...
2012. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes!

Tervezd meg az utat, jó alaposan nézz utána mindennek, és nem lehet gond!

Barátnőm is elment egy kedvenc együttesének a koncertjére egy másik országba, a nyelvet sem tudta, de sikerült neki, oda is ért, meg haza is.

2012. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ,belevágok,úgy döntöttem
2012. jan. 21. 10:54
 5/6 anonim válasza:
Én Franciaországba mentem úgy, hogy nem beszéltem a nyelvet. Repülővel mentem, első repülésem volt, tök egyedül. Kinti reptéren egy táblával vártak, amin a nevem állt. Franciául nem beszéltem, csak németül. Munka miatt kellett kimennem 5 napra, a cégnél németül tudtam beszélni a dolgozókkal. Viszont a hotelben és a boltokban (munka után egyedül hagytak egy szállodában) nem voltak hajlandóak németül megszólalni. Ennek ellenére semmi gondom nem volt :)
2012. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze! Én csomószor voltam Párizsban, pedig egy szót nem beszélek franciául.

Görögországban is voltam, pedig görögül sem beszélek...

Bécsben viszont nagy eséllyel még találsz is valakit, aki beszél magyarul, pl. pont a színházakban jellemzően sok a magyar dolgozó. :)

De, ha nem, akkor sincs gond, egyrészt megértenek akkor is, ha angolul beszélsz, másrészt ugye ott van a nemzetközi mutogatónyelv. :D

2012. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!