Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Profi portré készítőnek kb,...

Profi portré készítőnek kb, mennyi ideig tarthat egy portré rajzolás?

Figyelt kérdés

Szoktak néha városnapjára, dödölle fesztiválra vagy egyéb ilyen rendezvényekre kimenni és rajzolni embereket pénzért.

Ilyenért elég sokat elkérnek.

Szeretném az ilyen rajzmüvészeket utolérni. Már rajzolok elég jól ehhez.

De ez még mindig nem elég meg kell tanulnom gyorsan, időre rajzolni.

Nekem 1 óráig tart egy jó portrét megrajzolni.

Pertsze van még mit fejlődni, de ha már 20 perc 30 perc alatt meg van egy portém azzak már kiűlhetnék ha még nem is pénzért de jó lenne. :)



2013. júl. 5. 20:51
 1/3 anonim válasza:
Egy óra az már szerintem egy korrekt idő. Nekem szükséges 2-3 óra egy portré megrajzolásához, de azok jóval profibbak, mint amit az utcán kapsz. Utcán arra törekedj, minél jobban hasonlítson, és keresd meg azt a technikát, amiben neked könnyen megy az árnyékolás elkészítése, szerintem. /15F
2013. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam az a helyzet hogy amikor portrét készitek mindegy hogy 10perc vagy egy óra mindig sikerül eltalálnom az arc karakterét és mindig hasonlít az időre még akkoris amikor csak 10 perces firkáról van szó.

Tudok árnyékolni de ha jól ki szeretném dolgozni a rajzot akkor ahhoz minimum egy óra kell.

Szerintem sok az egy óra olyan fél óra a reális, mert nem hiszem hogy szivesen fizetnek olyan rajzért ami 1 óra alatt készül el.

2013. júl. 28. 11:33
 3/3 anonim válasza:
Az 1. vagyok. Esetleg annyit tudsz csinálni, hogy pl lefotózod az alanyt, kérsz egy kis előleget, és megmondod jöjjön vissza x idő múlva és kész lesz. Amúgy meg az ilyen utcai portrék nem feltétlen szólnak az élethű rajzokról. Az a lényeg hasonlítson, és nézzen is ki valahogy.
2013. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!