Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó lenne elaludnom? Vagy...

Jó lenne elaludnom? Vagy inkább bekávézzak és üssem el az időt míg ébren tudok lenni?

Figyelt kérdés
Mindig amiatt vagyok szomorú hogy nem a nap teljes 24 óráját használtam ki. Én régebben is csináltam ezt, most már kávéfüggő vagyok és nem hat rám úgy a koffein (jobb a szervezet ellenállása). Most mit csináljak? Próbáljak meg az ösztönöm szerint menni, vagy ne? Sok jó játékot ismerek, jobban el lennék mintha elaludnék. Azért szoktam aludni mert unatkozok.

2017. márc. 18. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha játszol, akkor miért használod ki jobban, mintha aludnál? :D kb ugyanannyi értelme van, hacsak nem Honfoglalózol esetleg vagy valami ilyesmi, amiből tanulsz is.
2017. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te azt mondod hogy 8 óra munka, pihenés, szórakozás? Én nem így gondolkozom.
2017. márc. 18. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis a munka alatt tanulás, azt meg utálom.
2017. márc. 18. 20:58
 4/4 anonim válasza:
Ha nem alszol eleget, akkor ingerlékeny leszel, rosszabban fog fogni az agyad, rámennek a társas kapcsoaltaid. A szervezetednek szüksége van alvásra. Szóval szerintem alduj nyugodtan. :)
2017. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!