Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy jobb fizetést hol lehet...

Egy jobb fizetést hol lehet elverni egyedül?

Figyelt kérdés

Mivel nőknek nem kellek, ezért jönnek ezek a forever alone programok.


De sajnos eddig csak olyan dolgokat csináltam, amit a szerényebb keresetüek is meg tudnak maguknak engedni.


Pl fesztiválokon ugy veszik a napijegyet mint a cukrot és nem probléma hogy 20-30 ezerbe kerül egy nap fogyasztással együtt, egész nyáron fesztiválra járnak a minimálbéren dolgozó fiatalok IS.


Vegyük azt, hogy még a KSH szerinti átlag keresettől is sokkal jobban keresek (nem mintha az a bizonyos 300bruttó egyébként annyira általános lenne a valóságban)


(ja és lakást sem kell béreljek, mert kaptam egyet)


Milyen helyeket tudnék megengedni magamnak ilyen szintü keresetből, ami tényleg csak a jobb anyagi helyzetüeknek van belépő?


Vagy akkora a széthuzás, hogy vagy a prolik közé tartozik az ember vagy a milliomosok közé? Köztes fokozat nincsen?


2017. júl. 30. 18:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

HAHA


ja végülis 180 ezer forintért vettem egy pár hangfalat, hogy zenéljek...hobbi...

2017. júl. 30. 19:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Itt cseszed el az időt ez alatt lehet bármit hobbyzni csak ha nincs erdeklodesed akkor nincs miről beszélni. Én speciel a pénz elvereset nem ertem, azért költok mert érdekel valami és takarekoskodok, nem azért koltok mert van és mindegy mire.
2017. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

pénzzel szeretném megkönnyiteni, hogy kelljek a nekem tetsző lányoknak.


nincs nagy igényem, ezek a totál átlag, de nőies alkatú lányok teljesen jók lennének...ja csak nem nagyon osztanak lapot ebben a kategoriában. Mindig nekem kell összeküszködni hihetetlen eröfeszitések árán, hogy széttegye valaki.

2017. júl. 30. 19:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Na ebben a részben nem tudok segíteni mert soha nem kuszkodtem így nem kellett nőt vasarolnom hanem elég voltam mint ember nekik.
2017. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

jo, hát én is találok nőt, csak a probléma midnig azzal van, hogy MILYET :D


a joképünek született fiuknak pl alap, hogy vékony fiatal szexi a csaj, és max a személyiségük mentén válogat


de nekem még az is elérhetetlen , hogy jó testü legyen a csaj.

2017. júl. 30. 19:42
 16/16 A kérdező kommentje:
egyszer mondjuk összejártam egy csajjal 2 honapig, akiről aztán kiderült, hogy a rosszlanyokon hirdeti magát már évek óta... :(
2017. júl. 30. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!