Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért kritizálják ennyien...

Miért kritizálják ennyien Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés

Állandóan jönnek a kérdések, higy miért változott meg, mi történt vele, mi ez a stílus stb... Folyamatos fikázás, hogy mennyire rossz, meg önmaga parodiája lett stb.

Szerintem moat is igényes videókat csinál, és vicces is.

A youtuben lévő szemét tartalmakat alázza gúnyos szarkasztikus stílusban. Azt a sok mocskot nem is lehet másképp. Szerintem a nagyképű stílust is egyértelműen poénnak szánja. Annyi szemét moslék tartalommal van tele a net, hogy kell valaki, aki kritizálja, és ő pont ezt teszi a saját, utánozhatatlan stílusával. Nekem pont a régi 5 évvel ezelőtti videói nem tetszenek, akkor még olyan túlzottany visszafogottnak tűnik számomra.



2019. márc. 15. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyermekbénulásos idézetet túlzásnak érzem. Egyébként Dancsót pontosan azért kritizálják (amint azt előttem is mindenki írta), hogy eladta magát. Azzá vált, amit kifigurázott.
2019. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a 10-es válasszal is egyetértek, mert akármennyire is jók voltak Dancsó régi videói, tényleg eléggé egy kaptafára épültek. Egyszer végignéztem őket, valahogy már nem nagyon értek késztetést, hogy visszatérjek.
2019. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzőek írták: a kezdeti nézeteivel teljesen szembement. Én sokkal jobban szerettem a régi videóit. Az újak számomra erőltetettek, unalmasak és nem humorosak. Értem én, hogy parodizál és hogy szatíra, de sajnos nem tudom e szemmel nézni, mert nekem vicces filmkritikusnak maradt meg.
2019. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én még csak nem rég bukkantam rá és most kezdtem a régi videóit az ujjak közül már láttam párat, nekem am ott is volt ami tetszett egy kettő de persze korántsem mind, én ezt a rappelés dolgot sem értem h miért szükséges am bár én nem szeretem a rappet.

Ez viszont tényleg őszintén érdekel 6-os kommentelő, írtad h vannak személyes tapasztalatok elmeséled mi volt az?

Amúgy kérdező ez érdekes kérdés volt sztem jó h kiraktad érdekes volt a válaszokat olvasni :)

2020. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!