Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pécsiek, mesélnetek történetek...

Pécsiek, mesélnetek történeteket buszos Emeséről? Hogy beszolt e már neketek és mit?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Árkád előtti megállóban volt hozzá szerencsém nemrég, akkor nekem támadt (majdnem fizikailag is) hogy ő lesz az első, aki felszáll a buszra. Pár fiatalt is letámadt, aztán egy erősen trágár énekbe kezdett (valami olyasmiről, hogy a fiúk a *csüket lóbálják) Szerencsére hamar jött a busza, de ott is osztotta az utasokat.

Par éve még nem volt ilyen, emlékeim szerint. Zakkant volt, de nem ennyire agresszív.

2019. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jó sokáig élvezhettem a jelenlétét, ugyanis régebben egy busszal jártunk. Anno csak zavaró volt, hogy mindenkinek köszöngetett és beszélgetni akart a kiszemelt célpontjával. Valamint képes volt a tömött buszon is fel-alá járkálni e célból. Már akkoriban sem lehetett szép szóval hatni rá. Állandóan vitatkozott és kiabált, ha rászóltak, hogy viselkedjen. Az körzeti orvos várójában meg néha külön magán az, amit előad. Ráadásul ahogy öregszik mindez egyre rosszabb lesz, mára már agresszívabb lett. Például a megállóban tolakszik, hogy elsőként szálljon fel. Továbbra is mindenkivel beszélgetne, aki a közelében van. De beleköt azokba, akik elhajtják. Szóval egyre nehezebb egy légtérben tartózkodni vele.


Nekem nem sokszor szólt be, mert már annak idején sem álltam vele szóba. A legutóbbi eset is vagy két éve történt (szerencsére másik busszal járok, így nagyon ritkán látom). Akkor minden előzmény nélkül verbálisan nekem támadt, hogy ő fog felszállni előttem. Mondtam neki, hogy pont nem érdekel, ha akar menjen előttem. Aztán nem is foglalkoztam vele tovább. Valamit még dödögött maga elé, de arra tényleg nem figyeltem.

2019. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb.két éve a 32-essel jöttem le a városból,meleg volt és valamikor délelőtt,kevesen voltunk. Kinyitatta velünk az ablakokat meg ráordíbált arra,aki köhögni vagy tüsszögni mert(drága nem tudja,hogy az allergia nem fertőző.)

Tavaly télen meg együtt mentünk a kórháztéri buszmegállóba,rám kiáltott,hogy milyen szép a kabátom. Megköszöntem,majd elkezdtett kérdezni,hogy hova járok,mit tanulok,milyen szép munkám lesz és hogy ő is orvos akart lenni.

2019. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Schrem Zoltán válasza:
2019. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:
Őróla szól a KisPál és a borz dala?
2019. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!