Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vaják...

Mi a véleményetek a Vaják sorozatról?

Figyelt kérdés

Számomra csalódás. Nagyon felemás az egész, ahol jó ott jó, ahol meg béna ott béna.

Könyvek hangulatát nem hozza a legkisebb mértékben sem. Nekem túl amerikai lett az egész. Szerintem ez a túltolt diverzitás mintapéldája. Számomra már zavaró mértékben jelen volt.

A történet nagyon le van butítva a könyvekhez viszonyítva.

Vannak látványos jelenetei, de a legtöbb helyen nagyon low budget hatású az egész. Például Brokilon erdőben mi az a reflektor? Meg miért lándzsákkal és számszeríjakkal vannak a driádok, arról meg nem beszélve, hogy miért négerek?

Pozitívumnak ott van Henry Cavill, aki tökéletesen hozza Geralt-ot. Kökörcsin színése is jó. Harcjelenetek is jók.

De a legtöbb színész egyáltalán nem illik a szerephez.

De számomra a legfájóbb pont a fentebb már említett hangulat hiánya.

Én csak azoknak merném ajánlani akik nem olvasták a könyveket.

De úgy összességében azért egynek elment, olyan 5,5/10 pont. Többször nem valószínű, hogy megnézem.

Kár volt a Netflix-nek adni a jogokat.


Mi a Ti véleményetek róla? Pozitívumok, negatívumok?(és egy 10-es skálán pontoznátok is a kedvemért)



2019. dec. 25. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem olvastam a könyveket és a játékkal se játszottam, szal witcher szűz voltam minden szempontból. Csak a nagy hype-ra figyeltem fel meg arra, h azt állították ez lesz a következő Trónok Harca. És hát megnéztem... Kár volt.

A dialógusok alul írtak, a rendezés pocsék. A színeszi játék gyenge, egyik szereplő sem tudott belőlem érzelmet kiváltani. Valahogy unalmasnak hat az egész. Jönnek egymás után a jelenetek, találkoznak egymással az emberek, random infókat mondanak magukról és én meg várom h mikor lesz itt bárminek is mélysége. A cgi olyan gáz h nem méltó 2019-hez. A kosztümök és a díszlet mint egy b kategóriás fantasyban gyerekeknek.

A második epizód után kinyomtam, és 3 nap múlva tértem rá vissza. De sikerült szenvedve befejeznem. Valahogy engem nem szívott be.

2020. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csalódás volt, főleg az hogy mennyire megváltoztattak bizonyos dolgokat (Cahir, Brokilon, Vilgefortz, A világ végén sztori, csak hogy párat említsek). A történeteket nem találták el, a hangulat nagyon amerikaira sikerült. Elvesztegetett potenciál az egész. És látvány ügyileg is elég gagyi. És nekem őszintén megmondom Cavil se jött be annyira, mondjuk lehet hogy ez inkább a forgatókönyv hiánya nem a szí észé. Egy olyan 6/10-et azért kap.
2020. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!