Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bele szoktátok képzelni...

Bele szoktátok képzelni magatokat filmekbe? Ha igen milyenekbe?

Figyelt kérdés
Én minden nap elalvás előtt mindig ezt csinálom. Megvan a kis álomvilágom minden filmben, hogy én vagyok a főszereplő stb.. Csak az a baj hogy mostanában kifogytam az ilyen filmekből amikbe bele tudnám képzelni magamat. Már mindent meguntam. Ti ha melyik filmbe képzeltétek magatokat bele? Ha egyáltalán csináltok ilyet. Romantikus filmeket ne írjatok légyszi💛

2020. febr. 3. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Beteg vagy,ugye tudod?


Én a star wars-ba meg a terminátorba szoktam.

2020. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a Gladiátor és a Bourne filmek voltak ilyen hatással rám. Utóbbinál elképzeltem ahogy amnéziás vagyok és szanaszét verek mindnkit (ekkor voltam kb 18 éves)
2020. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Carrie-be gyakran, amíg gimibe jártam.
2020. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Élvezetek nagykövete
2020. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Cicciolina és a ló című filmbe szoktam beleképzelni magam (a ló szerepében).
2020. febr. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abba csak belekèpzelni tudod magad,mivel Cicciolina sosem volt lóval.Èn már az összes filmjèbe belekèpzeltem magam.
2020. febr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szoktam. Olyan előfordul, hogy egy adott helyzetben azonosulni tudok egy szereplővel és elmondhatom, hogy az ő helyében én is pontosan ugyanúgy cselekedtem volna, ugyanazt mondtam volna. Ilyenkor gondolok arra, hogy akár rólam is szólhatna a film, viszont aztán jön egy olyan jelenet, ahol a szereplő már teljesen másképp viselkedik, mint én, ilyenkor már nem tudom a helyébe képzelni magam.

Inkább videojátékokba szoktam magam beleképzelni. Míg egy film cselekménye tőlem teljesen függetlenül zajlik, csak szemlélője vagyok az eseményeknek, egy játék esetében én hozom a döntéseket, emiatt könnyebb elhelyeznem magam a játék világában, mint egy filmében.

2020. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!