Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Will és Hannibal (a sorozatban...

Will és Hannibal (a sorozatban) kapcsolata szerelem, testi vonzódás nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ahogy nézem, hogy kb minden meg van nekik benne, kivéve a testiség. De sokszor ahogy egymásra néznek, ahogy egymás meg akarják ölni, mégis megbocsátanak és a következő alkalomkor már összefognak, ahogy Hannibal inkább feladja magát, csakhogy Will bármikor bemehessen hozzá, ne tűnjön el végleg az életéből, nem tudom,de nagyon szerelemnek tűnik, vagy mégis mi ez?
2020. ápr. 28. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem az. Puszta erdeklodes a masik elmeje irant. En abszolut LGBTQ+ tamogato vagyok, de ne eroltessunk mar bele mindenbe mindenaron valami ilyen vonalat...
2020. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Bryan Fuller-rel interjú:


[link]


[link]


BF-től kérdezik:


hey, what do you think? Are will and Hannibal gay???


Válasz:


Their love is definitely queer, but I have to soak in the Palmolive of Season 4 to accurately state which other letters of the LGBTQIAPK rainbow they fall under. I think there's more than one.

2020. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom beleerőltetni, csak én úgy éreztem, de nem vagyok benne biztos, hogy pontosan mi is ez.
2020. ápr. 29. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Ott a válaszom: queer.
2020. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg furcsa.

De az sok mindent takar. Pontosan nem tudom.

Most értem egy ilyen részhez:

Will: Hannibal szerelmes belém?

Bedelia: Úgy érti, érzi-e a kínzó éhséget maga iránt? És már a puszta látványa is táplálék neki? Igen.


Ez meg mégis mi a fenét jelent? Miért nem beszélnek ezek magyarul?

2020. ápr. 29. 02:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem! Azt jelenti, hogy éhezik rá, tehát meg akarja enni, de a látványa is elég táplálék neki, tehát amikor együtt vannak, akkor már mégsem akarja megenni? És ez az ő szemükben a pszichopata szerelem?
2020. ápr. 29. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!