Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a horror film, ami...

Melyik az a horror film, ami után este nem tudtatok rendesen aludni?

Figyelt kérdés
Mert annyira ijesztő volt.

2020. jún. 16. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek voltam, de talán a Parajelenségek sorozat, Démonok Között, Hívatlanok is mivel bármikor megtörténhet. De egyébként most is (19) egy random videó a frászt hozzá rám, akár rejtélyek nyomasztó aláfestő zenével, vagy pár Creepy pasta. Utóbbi egyre ritkábban
2020. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ideglelés (1999)
2020. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nem voltam már gyerek, mégis paráztam utána egész éjjel.

2020. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Meglehetősen pókiszonyos vagyok, úgyhogy nekem az Arachnophobia.


Nem vagyok horrorkedvelő.

De voltak egyéb olyan filmek, ami olyan hatással voltak rám, hogy nm hogy aludni nem tudtam rendesen, de napokra hazavágta a hangulatomat.


Pl. A David Gale élete.

2020. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
The ritual. Inkább lélekre, agyra ható, nem vérben csúszkálás.
2020. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem horror filmeket de egy

Átok

Kör

Fűrész

Után forgolódok rendesen

2020. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Az Átok (új) szerintem nevetséges.

A Fűrész pedig gore, ijesztőnek picit sem mondanám! A körnek talán az atmoszférája

2020. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként a Rémálom az Elm utcában. Hetekig alig mertem aludni, mert féltem, hogy Freddy eljön értem. Voltam vagy 5-6 éves.


Később, már olyan 20-22 évesen a japán Kör c. filmtől rettegtem. Az amcsit untam, de a japántól paráztam rendesen. Bár talán azért, mert egyben néztem meg a két részt + az előzményfilmet. Nem kellett volna.

2020. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem az Insidious-Az utolsó kulcs vagy az Annabelle voltak a legfélelmetesebbek, a sok hirtelen jelenetek miatt.
2020. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi a ghostland című film. Ne tévesszen meg a címe nem ilyen ratyi szellemes horror. A mártírok rendezőjének új filmje. Pedig edzett vagyok a horrorok terén, de ez a film este egyedül a lakásban sötétbe rendesen beszaratott.:D sötét a sztorija is lélekgyilkos meg a hangulata is nagyon ott van.
2021. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!