Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Clone High nevű sorozat...

A Clone High nevű sorozat mennyire ismert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Még néhány hete találtam rá erre az animációs sorozatra és rögtön beleszerettem. Röviden tömören egy középiskoláról szól,ami meg van töltve híres történelmi személyek klónjaival. A sorozat elképesztően okosan forgatja a kezei között a karaktereket és nagyon szórakoztatóvá teszi ezt az alapjáraton a tinidrámákat kiparodizáló sztorit. Ugyanakkor nem ismerek senkit magamon kívül, aki valaha látta volna a sorozatot, amit betudhatunk annak is, hogy sose lett leszinkronizálva. Kíváncsi vagyok, vajon akadnak e idefent emberek, akik ismerik ezt a sorozatot.

#sorozat #Clone High
2020. nov. 24. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pfuha, nem ismerem de hétvégén ránézek mert felkeltetted az érdeklődésemet
2020. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de ismerni ismerem, mert külföldi oldalakon rengeteget írnak róla. Akit kicsit is érdekelnek a nem gyerekeknek való rajzfilmek, az valószínűleg belefutott már. Amerikában ez egy óriási kultuszrajzfilm, a legjobb felnőtt animációs sorozatok közé sorolják és nemrég jelentették be, hogy folytatni fogják az eredeti alkotókkal.
2020. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az 1-es válaszolónak annyit, hogy nem fogja megbánni, én is egy hétvége alatt cuppantottam be az egészet.

A 2-esnek pedig igen, én is hallottam a reboot készüléséről.

2020. nov. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!