Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartsák az előzmény...

Miért tartsák az előzmény triológiát olyan rossznak a Star Wars univerzumban, szerintem talán jobb is mint az eredeti triológia?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 19:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

Ja,még annyit,hogy aki szerint a midikloriánok miatt veszett el az Erő misztikuma,annak itt egy idézet Rey-től:

Luke: Mit tudsz az Erőről?

Rey: Egy képesség,amivel a jedi embereket irányít és tárgyakat mozgat.

Na ITT veszett el az Erő misztikuma. Eleve minek kellett definiálni? Most már tudjuk,hogy egy képesség. Kész.

2021. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

21: Na szövegértésből neked is elégtelent adnék.


Mi is Luke következő mondata?? Ja igen: "elképesztő, minden szavad tévedés"


Szóval, hol is veszett el ott az Erő misztikuma? Mert úgy konkrétan a film is a szádbarágja, hogy Rey hülyeséget beszélt...

2021. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%

"A környezet. Utáltam,hogy még egy gyümölcs felvágását és elfogyasztását is animálni kellett."


Miért fújod a 11-es váladzom ellenére ezt a baromságot te is?

2021. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert ez zavart. Azt hittem,lehet véleményem. És ahogy írtam,én rajongó vagyok,de ez nálam nem jelenti a fanatikus elvakultságot. ÉN ezt nem szerettem,nem kell ezért egyesével mindenkinek beszólni. A gyümölcsevés elég látványosan animálva volt és én ezt hoztam fel példának,ennyi.
2021. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
29%

De az, hogy mi CGI meg mi nem, az nem vélemény kérdése ember, azok fekete fehér tények :D


Nem volt a gyümölcsevés animálva, fogalmam sincs miről beszélsz. Nézz meg inkább pár dokufilmet az előzménytrilógiáról, mielőtt hülyeségeket beszélsz a technikai megvalósításáról.

2021. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus,vegyél már egy hideg zuhanyt,ennek azért nem kellene így megviselnie,vannak ám nagyobb bajok is a világon.
2021. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
36%
Bocs már, hogy bassza a csőröm, ha valaki nettó baromságokat beszél, aminek köze nincs a valósághoz.
2021. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
35%

A gyümölcsevős jelenet az összes általam talált forrás és cikk szerint valóban animálva volt, a filmben is látszik, hogy Natalie Portman lényegében a semmibe harap, és utólag odaanimáltak (gyengén) egy körteszeletet. Itt egy videópélda, amiben CGI effektekkel foglalkozó srácok kielemzik a jelenetet, hogy szerintük mi vált be benne és mi nem.

https://www.youtube.com/watch?v=xbAV4dO8gvM

Ha tényleg van olyan hivatalos forrás, ami szerint a kérdéses körte valódi volt, akkor azt mutasd meg.


És én sem értem ezt a nagy őrjöngést azon, hogy valaki csak kifejtette a teljesen jogos véleményét. Igen, a filmekben voltak valódi díszletek és miniatűrök is. Ez nem változtat azon, hogy ugyanúgy voltak bennük igénytelen digitális hátterek és egyéb látványelemek is, amik már akkoriban is nagyon műinek néztek ki, főleg olyankor, amikor valódi színészekkel kellett őket egy snittbe rakni. Nem véletlenül ez az egyik leggyakoribb panasz a filmekkel kapcsolatban.

Dicséretes, hogy Lucas a filmjei segítségével előretolta a számítógépes effektek fejlődését, de pont ezen kísérletező hozzáállása és a még kiforratlan technika miatt voltak mellényúlásai is, amik lerontották a végterméket.

2021. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%
Oké, a gyümölcsevés tényleg cgi, de itt a kommentelők úgy adják elő a hisztit, mintha minden kibebaszott cgi lenne, holott ez egyértelműen nem igaz, sőt a Baljós árnyak a legtöbb praktikus effektet tartalmazó SW film. Van bennük gyenge cgi, de ne csináljunk már úgy, mintha egy cgi tenger lenne az egész, miközben meg nem az.
2021. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!