Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Harry Potterből készülne...

Ha a Harry Potterből készülne sorozat, akkor kiről/miről néznétek leginkább az univerzumból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort iskolás éveiről. Nagyon sokat kihozhatnának belőle.
2021. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én többet tekintenék meg Voldemort és Dumbledore kapcsolatáról
2021. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

a Tekergőkről nagyon szívesen néznék ilyen sorozatot, meg úgy unblock a korukról

de Dumbledore és Grindelwald fiatalkorát is megismerném

2021. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg lesz belőle sorozat.
2021. febr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tekergők kora sorozatost szívesen fogadnék, meg Black nővéreset, és Voldemort fiatalkoráról, és a fénykoráról szólót.
2021. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Én akár Harry-ék Roxfort utáni életéről is megnéznék egy ilyet, de nagyon jó lenne egy sorozat Voldemort felemelkedéséről és hatalmáról.
2021. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Vagy akár egy olyan sorozatot ami a Harry Potter univerzumban játszódik, de napjainkban. (előző vagyok)
2021. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már jól leírták: Voldemort, Dumbledore, tekergők élete. (Grindelwaldról lehet, hogy kapunk majd bővebb képet a Legendás állatokban), amit írtál utolsó, arról eszembe jutott, hogy jó lenne betekinteni abba az időszakba, ami a halál ereklyéi után, de még a 19 évvel későbbi epilógus között volt, hogy az idő alatt mi minden történhetett velük.


Amúgy én meg szívesen végignézném Ginny Weasley mindennapjait, akár az egész történetet az ő szemszögéből.

2021. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A Tekergők-korszak érdekelne a legjobban, beleértve Voldemort felemelkedését is és a 7. kötetet követő évek, addig, amíg el nem kezdődik az ifjú James Potter oktatása :-)
2021. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Voldemort gyerekkoráról szerintem tök jó lenne, ha csinálnának. Érdekes lenne végigkísérni, hogy miként lett belőle egy igen erős fekete mágus, mi ment végbe benne az egyes szituációk alatt, mikre gondolt.

Illetve a Tekergők gyerekkoráról, iskolás éveikről. Ők aránytalanul keveset szerepeltek szerintem, és én nagyon bírtam őket, szívesen hallanék róluk többet.

2021. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!