Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért halt meg Vasember,...

Miért halt meg Vasember, fekete özvegy és miért lett öreg Amerika kapitány? Loki is elment. Így a csapat fele eltűnt. Nagyon népszerűek voltak a Marveles filmek, mindenki szerette őket. Így sokkal kevesebb film és bevétel lesz.

Figyelt kérdés

Nem értem az okát.

Más hősökkel akarnak csinálni filmeket?

De Loki, Vasember és Amerika kapitány nagyon népszerű volt. Nem értem miért kellett megölni, eltüntetni őket..

Ti tudjátok az okát?



2021. febr. 28. 01:37
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
#26 én is lany vagyok és natasha szépsége nálam se jatszik de nekem ő kedvenc karakterem🥰
2021. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Azért szereted, mert olyan menő és bátor? Akkor gondolom te is szomorú vagy, mert meghalt.
2021. márc. 5. 18:46
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
#31 Kérdező ! pontosan leírtad h mivan. Igen azért a kedvenem mert menő és számomra példaképértekű. És igen nagyon sajnáltam amikor meghalt. kb viccen kívűl annyira megviselt h meghalt h kb 2 hónap kellett mire feldolgoztam. De most komolyan.
2021. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
91%

#33 anno az édes novemberrel voltam így többször megnéztem de mindig ugyanaz lett a vége😀

De visszatérve a fekete özvegye már tényleg jó lenne tudni hogy mi történt Budapesten

És amúgy nem a szépsége miatt szeretünk meg egy karaktert hanem mert érdekel a története

(legalábbis én így vagyok vele)

2021. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Én a férfiakra gondoltam, hogy a szépsége miatt szeretik sokan.

Nekem is szimpatikusabb a jóképű karakter.

Fontos a külső is, ilyenek az emberek.

Én is nagyon érzelgős vagyok és nem múlik el a fájdalom, szomorúság, ha meghal egy szimpatikus karakter.

2021. márc. 5. 21:51
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ilyenek és fontos is hisz te is Jokert emelted ki az öngyilkos osztagból pedig kb10 percet van benne.
2021. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy ő az egyik legjóképűbb, de érdekes is.

Az a furcsa smink mellett is jól néz ki. :D

2021. márc. 5. 22:33
 38/40 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mindig győznek, vagy maradnak életben. Az ikrek, Wakanda, stb...
2023. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Azt is sajnáltam főleg, hogy a színészt szeretem, de a színésznőt nem.

Jobb lett volna, ha a férfi marad életben.

2023. jan. 20. 16:53
 40/40 A kérdező kommentje:
Wakanda ott sajnos meghalt a színész azért cserélték le.
2023. jan. 20. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!