Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért halt meg Vasember,...

Miért halt meg Vasember, fekete özvegy és miért lett öreg Amerika kapitány? Loki is elment. Így a csapat fele eltűnt. Nagyon népszerűek voltak a Marveles filmek, mindenki szerette őket. Így sokkal kevesebb film és bevétel lesz.

Figyelt kérdés

Nem értem az okát.

Más hősökkel akarnak csinálni filmeket?

De Loki, Vasember és Amerika kapitány nagyon népszerű volt. Nem értem miért kellett megölni, eltüntetni őket..

Ti tudjátok az okát?



2021. febr. 28. 01:37
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem!

Ha valaki nem tartozik a csapatba, nem Marveles, attól még lehet hős, nem?

A külön filmjük, sorozatuk önmagában is jó.

Nekem kicsit unalmasok is a "szimpla" hősök.

Nektek nem?

Loki, Deadpool, Joker (nekem tetszett Jared), Vasember is izgalmas, érdekes személyiség.

Thor is vicces kicsit.

2021. márc. 1. 21:42
 22/40 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy nem marveles?
2021. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Marvelen kívül nincsenek más hősök? Nem tudom, én csak a filmeket ismerem, a képregényeket nem olvastam.
2021. márc. 1. 23:27
 24/40 Hintalow ***** válasza:
100%
Vannak, de amire te gondolsz, más kidaó tulajdona, más univerzum, nem keverhetőek (pl. Joker, ő a DC comcis karaktere, nem szerepelhet a marvelnél)
2021. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Hát Tonyt és Lokit szerintem senki nem unta meg


De Nat-ről olvastam valamit hogy új színészt akarnak

2021. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
ehhhh nemár , nem kell új színész, amúgy is ScarJo után elég magason lenne a mérce
2021. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Scarlet szép, női szemmel is. Akkor vannak hősök, akik nem szerepelhetnek itt. Értem.

Nektek tetszett az Öngyilkos osztag? Nekem igen. Joker miatt várom a folytatást.

Mondjuk ott is mas színészek, karakterek lesznek..

2021. márc. 2. 19:09
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Am kapitány és Vasember 3 különálló filmre írták alá illetve 3 bosszúállók filmre (itt a 3.ugye 2részben jött le)

Anno olvastam valahol

Loki ugye a végjátékbn át megy egy másik multiverzumba szóval ő tuti hogy vissza fog térni a Dr strange 2 ben plussz még ott a sorozat ugye

Natasának jön a különálló filmje (egyszer csak ide ér)

Abban bármi lehet még ez a többi filmre is igaz

De az én véleményem szerint Amkapitány kiszállása várható volt hisz mindig arra vágyott hogy normális élete legyen Peggyivel

Vasemberé pedig egy tökéletes jellemfejlődés önző hedonista emberből lett egy önfeláldozó valaki aki a saját érdekeit(lánya pepp) feláldozza

Az emberiségért

Sztem szép lezárás

2021. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
28 as vagyok a sok lehuzó kritika ellenére nekem bejött viszont csak a bővített verziója
2021. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tervezték, hogy Loki-val csinálnak sorozatot, csak nagyon népszerű lett, így megkapta.

Natasa filmet nem fogom megnézni. Nő vagyok, így a szépsége nem játszik nálam és már meg is halt.

Dr. Strange is érdekes film, de nekem a színész nem tetszik. A teste és a stílusa nem férfias egy hőshöz képest. Nem is néz ki jól. :D

Tony tényleg hatalmas fejlődésen ment át, csodálatos ember lett és az önfeláldozása is hatalmas és meghitt pillanat volt.

Megkapta a boldog, normális életet, de sajnos nem élvezhette és a gyerekét sem nevelhette fel.

Lehet túl érzelmes vagyok, de nekem mindig fáj, ha meghal egy szeretett karakter.

Tényleg kevés embernek tetszett az Öngyilkos osztag. Nekem talán azért is tetszett, mert mindig is érdekeltek a "beteg", furcsa emberek, mivel sokkal érdekesebbek.

2021. márc. 5. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!