Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért halt meg Vasember,...

Miért halt meg Vasember, fekete özvegy és miért lett öreg Amerika kapitány? Loki is elment. Így a csapat fele eltűnt. Nagyon népszerűek voltak a Marveles filmek, mindenki szerette őket. Így sokkal kevesebb film és bevétel lesz.

Figyelt kérdés

Nem értem az okát.

Más hősökkel akarnak csinálni filmeket?

De Loki, Vasember és Amerika kapitány nagyon népszerű volt. Nem értem miért kellett megölni, eltüntetni őket..

Ti tudjátok az okát?



2021. febr. 28. 01:37
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Váó, milyen értelmes a válaszod!

Ha akarod linkelhetem az oldalakat, ahol a kommenteket olvastam, amerikai oldalak is vannak.

Mi a hülyeség? Mondd el, mert ezeket sokan írták, attól még, hogy neked nem tetszik.

Nem válaszoltál, csak itt kötekedsz.

Te vagy az előző, vagy egy új "értelmes"?

2021. márc. 1. 00:48
 12/40 A kérdező kommentje:

A buta emberek sosem látják be, ha a másiknak volt igaza.

Elolvastam mindent és mindenre válaszoltam, kérdeztem, alá tudom támasztani amit írtam..

Ti meg csak kötekedtek, okoskodtok, de semmi értelmeset nem írtatok a 7es válaszolón kívül.

De gondolom ezt sem fogjátok fel, amit most írtam. Felesleges volt idejönnötök.

2021. márc. 1. 08:04
 13/40 anonim ***** válasza:
88%
Az a durva, hogy amit most leírtál az rád jellemző az alapján, amit ez a kérdés alatt csinálsz. Amit írtunk válaszokat, azok helytállóak, csak képtelen vagy elfogadni. De akkor mondd már meg kérlek, hogy miért írod ki a kérdést, ha nem fogadod el a választ?
2021. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha megsértett a hajnali egykor előjövő nyers őszinteségem. De nem tudom elképzelni, hogy ezeket hol olvastad?

Meg amúgy is, a színészeket nem lehet odaláncolni. Pórázt rakni RDJ-re meg Chris Evansra, hogy akkor most Vasember és Amerika Kapitány lesztek halálotok napjáig. Az ember néha megunja a dolgokat. 10 évig játszották ezeket a szerepeket, ha menni akarnak engedjük el őket.

Szóval: Sólyom is megkapta a pajzsot a képregényekben (sok más karakterrel együtt), amúgy nem utálja mindenki. Én kimondottan szeretem, és még sokan mások is. [link]

Lokit a legérdekesebb karakternek hívni, kicsit (nagyon) túlzás.

Doctor Strange-t is elég sokan szeretik. A Galaxis Őrzői meg... mégis milyen oldalon voltál te? Ritkán találkozok olyannal, aki még ha nincs is oda értük, nem találná őket szórakoztatónak. A 3.részt meg elég sokan várják, Adam Warlock bemutatkozása miatt.

Eh, nincs kedvem ehhez. A kérdezőt nem fogom meggyőzni, ő már elhatározta, hogy a Marvel Lokiból, Amerika Kapitányból, Vasemberből és Fekete Özvegyből áll.

2021. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én hatalmas Natasha vagyok és hónapok kellettek h feldolgozzam a halálát de még én is úgy gondolom talán így kapott értelmet az egész.

Életében is hős volt de hősi halált halt. <3

Amúgy meg , ScarJo megunta a szerepet és ki kelltt írni a storyből. Mindenki nagy bánatára

2021. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Na most már értelmesen, kedvesen írtatok.

Ezt szerettem volna az elején is, kötekedés nélkül.

Elfogadom a válaszokat, ha alátámasztjátok, mint most.

Azért is kérdeztem vissza, mert érdekel amit írtok.

Filmkatalógus, Port.hu, kritikák és amerikai oldalakon.

Nem, nekem nem csak abból a három filmből áll az univerzum, de elég sok embernek (több száz komment) igen.

Loki minden nő kedvence és sok férfi is szereti.

A személyisége, hogy gonosz, de mégsem, vicces, a benne dúló érzelmek, harcok elég izgalmas.

A többi szereplő hős és jó.

Lokihoz képest kicsit unalmas a személyiségük.

Értem, akkor azért, haltak meg, mert nem akartak tovább szerepelni.

Ezt sajnálom!

Olyan buta döntés, hisz ez volt a legnépszerűbb szerepük.

Ezek után a többi karakter már átlagosabb lesz.

Sok színész van, nehezen fognak fent maradni.

Főleg Robert, hisz már nem olyan fiatal.

Miben fog szerepelni? Drámákban?

Mondjuk lehet, hogy neki megfelel.

Köszönöm a mostani normális, informatív válaszokat!

2021. márc. 1. 19:07
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

15ös vagyok.

én is nagyon sajnálom lokit, stevet és tonyt is.

Amúgy ebben az egész "lépjünk ki az MCUból" dologban az is benne volt szerintem h bizonyítani akartak h a Marvel nélkül is valakik. ScarJo részéről biztosan

2021. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Hintalow ***** válasza:
100%

Egyrèszt kiöregszenek/beleunnak a szìnèszek, másrèszt a kèpregènyekben is az avengers 1963-as (már majd 60 ève!!) első megjelenèse óta rengeteg tagja volt a csapatnak, akik folyton cserèlődtek/nek

(főleg azèrt mert a csapat lètszáma hivatalosan korlátozva van a kormány által)

Nem túlzás azt mondani, hogy alig van a marvelnèl olyan hős, aki hosszabb-rövidebb ideig ne lett volna avengers tag.

Szóval, ha a stúdió uj szìnèszeket/karaktereket hoz be, nem lehet megvádolni a forrásanyag megerőszakolásával (tèny ès való viszont, hogy a kèpregènyekben is az alapìtó tagok a legismertebbek ès időről időre újra felbukannak a csapatban, csak ott ugye nem tudnak kiöregedeni :)

2021. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Loki, Thor, Dr. Strange, Bucky, Deadpool érdekel, így őket továbbra is várom.

Deadpool egyébként hősnek számít? :D

Lehet az új színészek-karakterek között is lesznek szimpatikusak. Csak ne cseréljék le őket hamar.

A távozó színészek meg remélem, hogy jó filmeket fognak kapni. :)

2021. márc. 1. 20:23
 20/40 Hintalow ***** válasza:
100%

Hát... lehet mazsolázni, van kiből :D


[link]


Loki nem èppen avengers matèria, max ideiglenes szövetsèges,

Deadpool volt tagja nagyon rövid ideig valami ideiglenes teamup-ban, de nem èppen hős alapanyag, nem tartott sokáig.

A többiek mind voltak már tagok.

2021. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!