Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyek a legtúlért...

Szerintetek melyek a legtúlértékeltebb filmek?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, hogy miért tartjátok annak. Nyugodtan írhatjátok akármelyik filmet, itt nem kell aggódni.

2021. ápr. 9. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A Marvel és a DC filmek. Nagyon sablonosak.
2021. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
James Cameron Avatarja. Olyan unalmas. Csak a 3D miatt lett ilyen népszerű.
2021. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

2

Az Avatarnál mondjuk sztori szempontjából volt egy újítás. Hány olyan filmet tudsz mondani, ahol nem minket támadnak meg az űrlények a bolygónk kincseiért, hanem mi tesszük ezt egy másik fajjal?

2021. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Azért szerintem az Avatar sztoriját újnak nevezni eléggé erős. Konkrétan a Farkasokkal táncoló című film másolata, csak itt indiánok helyett űrlények vannak, meg CGI...
2021. ápr. 9. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Az összes DiCaprio film pl, agyzsibbasztó műszínészkedős szemszűkítős pi*ogás, másra nem képes. Persze istenítve van az egekig, ha jól tudom már sajnálat Oscart is kapott.

Jennifer Lawrence filmjei ugyanúgy, az a nő borzasztó ahogy van, nem bírom nézni a lebutult pofáját, színeszkedéstől távol áll amit csinál. Az Oscar amit kapott 10 éve a világ legnagyobb csalása volt. Aki látta a Napos Oldalt tudja, hogy sem a film, se a nő alakítása nem ért egy db sz*rt se.

2021. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen egyetértek.
2021. ápr. 9. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Számomra a Keresztapa sorozat is túllihegett.....
2021. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Tarantino - Death Proof


konkrétan az egész film ripacskodás, semmi nincs a korábbi Tarantio filmek szellemes szatírájából és van egy közepes akciójelenete a végén. nem tudom h lehet 2 pontnál több imdb-n.


Marvel filmek többsége


ezek látványfilmek csupán, mint a Transformersek. keveset mondanak céljaikról pedig lenne mit mesélnie karaktereinek mit miért csinálnak.

2021. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szürke 50 árnyalata

Miután

-ezek borzaszto tömény, nyálban tocsogó, túlhype-olt szrok. Nem is ilyen a bdsm, amit a szürke ö.á.-ban leművelnek. Én végigröhögtem, mit szerencsétlenkednek már benne. És sokat számít, hogy nő vagyok.

2021. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!